Чому я поїхав в реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» лікуватися від наркотиків і алкоголю?

Всім привіт, мене звуть Вадик, мені 32 роки. Ще 6 місяців тому я багато пив алкоголю і багато брав наркотиків. Я працював DJ в нічних клубах і на приватних вечірках. Одного разу, мої друзі, теж DJ запропонували спробувати таблетки я погодився. Вони розповіли, що це додасть енергії, я буду відчувати себе легко і весело. Я погодився, так як працював тільки ночами і вже не спав кілька днів, а вранці ще треба було допомагати дружині з дітьми. Відводити дочок до школи, садок, вчити з ними уроки і гуляти. З наркотиками і алкоголем мені стало це під силу, я практично не відчував втоми. Але це було тільки на початку мого знайомства з наркотиками. Згодом з'явилися проблеми я став більше втомлюватися, наркотики мало допомагали. Я почав відчувати проблеми з грошима, багато працював, але грошей на сім'ю не те що не вистачало їх просто не стало. Всі гроші витрачав на наркотики і алкоголь. Відносини з дружиною стали нестерпні. Я почав брати кредити, ситуація в загальному начебто вирівнялася, але ненадовго, кредити зростали, а перекривати було не чим, наркотиків потрібно було все більше. Колектори почали обдзвонювати батьків, сума боргу була близько 100 тисяч. Тато і мама приїхали до нас, я в усьому зізнався, і в наркотиках і боргах. Ми не довго думали, тато запропонував поїхати на реабілітацію в наркологічний центр «Матері проти наркотиків» і пройти лікування від наркотиків. Я не скажу, що з радістю, але погодився пройти курс лікування наркоманії. Я пам'ятаю ті почуття, які я відчував, коли прийняв рішення їхати в реабілітаційний центр. Мені було дуже важко на душі, з'їдала почуття сорому, просто знищувало мене зсередини. Сором перед батьками, я розумів, що борги віддавати їм і оплачувати моє лікування від наркотиків. Перед дружиною, що через борги їм доведеться жити в знімній, маленькій квартирці. Перед дітьми, що у них поки не буде улюблених цукерок та іграшок. Я відчував себе зламаним, відчайдушним і загнаним в глухий кут. Я закрився, мені було страшно і самотньо. Душевний біль була нестерпна, наркотики і алкоголь не допомагали. Але все ж завдяки підтримці сім'ї я зміг це пережити і поїхати лікуватися від наркотиків і алкоголю.

Якби я не лікувався від наркотиків, то втратив би в вживанні наркотиків сім'ю, найдорожче. Звичайно відносини з рідними зіпсувалися мені ніхто не вірив, надану довіру було вірою в мене і мою тверезість. Напевно, надія на краще майбутнє з боку сім'ї. Те, що я втратив вже це гроші, друзів, авторитет в роботі і довіру.

Що я придбав за період лікування наркоманії? Як я змінився в процесі лікування від наркотиків?

Лікар нарколог і психолог - це перші люди, які і допомогли мені подолати наркоманію. Досвідчений медичний персонал допомогли пережити фізичну ломку, в процесі терапії я почав їсти і спати. Психолог спілкувався зі мною в цей перший для мене період без наркотиків. Я не відчував себе самотнім, я відчував підтримку, турботу і співчуття. Я говорив з людьми про все що мене турбувало, я бачив, як вони співпереживали. Мені було приємно, адже я давно ні з ким просто не говорив. Я перестав боятися жити без наркотиків. Я швидко відновився, з кожним днем ​​спав все більше і більше. Згодом я почав займатися фізкультурою, грати в футбол, читати книги, грати в шахи, малювати, плавати в басейні, ходити в лазню, веселитися і сміятися разом з хлопцями. Мені захотілося жити, я почав замислюватися як стати другим-тверезим, щасливим, здоровим. Психологи допомогли розібратися в собі, чому я вирішив колись угробити своє життя наркотиками. Відносини з дружиною стали дуже теплими і зворушливими. Я зрозумів, що вона всі ці роки дуже мене любить, не дивлячись ні на що. Зараз мені хочеться, як пацану робити для неї щось божевільне і добре. Мені дуже приємно і я навіть пишаюся, що мої батьки підтримували мене і зі мною відвідували спільні заняття з психологами реабілітаційного центру, відвідували також групи для рідних, де працювали над собою з фахівцем по співзалежності. Я зрозумів, що вони заради мене готові теж змінитися. Сьогодні я можу розмовляти практично про все з татом і мамою, то чого не робив близько 17 років. Я дуже вдячний батькам і співробітникам наркоцентру, я задоволений результатом в 8 місяців тверезого життя. Я збільшу термін своєї тверезості до нескінченності і буду піклуватися про своїх дітей, так як мої тато і мама піклуються про мене, хоча я вже дорослий і у мене є свої діти. Мама і тато велике спасибі за підтримку і любов, я дуже це ціную.