(Я зміг пройти програму лікування від мефедріна і інших СНІДу.)

Як мені складно було кинути мефедрін і інші наркотики?

Коли ти кинеш вже вживати цю гидоту мефедрін (мефедрону, сіль) і почнеш жити по-іншому? Багато людей хто сам спробував наркотики і став залежним часто чують подібні питання від своїх рідних і друзів. Особисто я чув подібне від батьків і знайомих кілька разів в день. А потім скандали і купа звинувачень, образ про те, що я наркоман і мені треба лікуватися від наркотиків. Такий діалог в моєму випадку постійно закінчувався відходом з будинку. Я йшов до друзів на кілька днів і з ними ж вживав мефедрін (мефедрону, сіль) весь цей час і чекав поки родина подзвонить з почуття провини і страху, покличуть мене назад додому, обігріють і будуть мене жаліти. Вони брали всю відповідальність на себе, прощаючи моє грубе і хамське поводження в ставленні до них. Згодом вони стали ставити це питання все менше і менше боячись, що я знову піду і не дай Бог буду знову вживати наркотики. Але як виявилося відповідний привід поскандалити і піти був завжди, неважливо це свято або брудний посуд в раковині на кухні. Я навчився маніпулювати всією сім'єю і уникати будь-якої відповідальності. Куди це мене приведе я навіть не здогадувався. Сьогодні я вже можу сказати, що я і сам часто собі ставив це питання: «Як мені кинути мефедрін і почати жити по-новому?». Раніше я боявся зізнатися собі і іншим що я наркоман і сам просто кинути не можу. Було страшно попросити допомоги і моторошно ставало від однієї думки про лікування наркоманії.

І так я вирішив самостійно кинути мефедрону (мефедрін, сіль)?

Колись я вчився в інституті, і раптом низка подій, про які я ніколи не думав: почалися проблеми в навчанні, перестали платити стипендію, зламався ноутбук, телефон. Я ще не працював і був занадто наївний. Попросити у батьків не міг, чому не знаю. Взяв швидкий кредит, віддавати було не чим, на стипендію вчитися не виходило. Взяв інший кредит, щоб погасити другий і так кілька разів, борги просто росли і потрібного результату я не домагався. Влаштувався на роботу, але і там не так як хотілося, зарплати не вистачало, щоб закрити питання по боргах. Загалом в моєму уявленні майбутнє пропало з мого життя. Жити в постійному страху і під тиском ставало не виноситься. І в колі знайомих одного разу я спробував мефедрону (мефедрін, сіль) і так заторчал що зупинитися вже не міг. З початком вживання стало легше, але пізніше проблеми наростали, і я постійно відчував почуття тривоги. Легкість і безтурботність наркотиків швидко проходила, а реальне життя просто збивала з ніг як найбільший паровоз на космічній швидкості. Вибір в моєму випадку був дурний, очевидний і впав на мефедрін, з цим наркотиком я хоч якось уникав реальності. Поговорити про проблеми як мені здавалося було ні з ким. Вантаж моїх таємниць і секретів вбивали мене зсередини. Я ставав дуже дратівливим і нервовим, друзів ставало все менше. Рідні почали звертати увагу на те яким я став нестерпним, холодним і розлюченим.

Одного разу ми переїхали жити в іншу країну і на час мені вдалося кинути вживати мефедрону. Але з'являлися нові знайомі, і я з ними знову повернувся до наркотиків. Підсів так що злізти навіть думки не виникало, вживати почав все: солі, спайс, амфетамін, мефедрон, мефедрін. Далі життя стала кошмаром, я практично перестав спати, почалися параноїдальні думки, галюцинації. Особливо страшним були якісь внутрішні голоси, я почав чути через стіни сусідів, батьків сидячи в туалеті. Я бачив з іншої кімнати за зачиненими дверима як вони стежили з якимись незнайомими людьми і щось шепотіли, дивлячись на мою кімнату. Я посварився з усіма друзями, мені здавалося, що вони в змові з батьками і хочуть відправити мене на лікування від наркотиків що б їм більше діставалося мефедрона і солей. Я перестав сам виходити з кімнати і впускати когось до себе, так тривало кілька днів і ночей поспіль. Потім я знесилений і втомлений просто вирубався, спав на кілька днів. Коли я прокинувся, батьки були поруч, мама дуже плакала, батька я не коли раніше не бачив таким переляканим. Я зрозумів, що починаю сходити з розуму, звернувся до них першим з криком про допомогу, я пам'ятаю, як було страшно, я плакав. Ми разом поїхали в наркологічний центр психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків», лікар нарколог допоміг очистити і відновити організм від мефедрона та інших наркотиків. Я почав ходити на всі програми психологів, соціальних педагогів, психотерапевтів та інших фахівців центру реабілітації. Я як дитина ставив одне запитання за іншим, дізнався багато корисної інформації про наслідки мефедріна, про те, як і за допомогою чого можу залишатися тверезим. Я почав розуміти, що зі мною відбувалося тоді і що відбувається зараз. Після особистих консультацій з психологом я почав розуміти, що в моєму житті також, як і у інших людей є проблеми. Всі люди щось завжди вирішують і це нормально долати працю