Добрий день. Я хочу написати відгук про лікування наркоманії. Сьогодні я з радістю, ділюся з усіма історією свого визволення від трясовини наркотиків і алкоголю. Я полінаркоман, вживав одночасно наркотики і алкоголь і у великих кількостях більше 16 років. Такий спосіб життя привів мене практично до повного розвалу всієї моєму житті.

Я вже втратив улюблену сім'ю, роботу, здоров'я, мене кинула дружина, відвернулися друзі. Залишилася тільки моя мама, яка єдина намагалася мене врятувати і вирвати з ями наркоманії, але всі її зусилля були марними.

Рік тому, мама дала мені останній шанс і поклала мене, без моєї згоди, в Центр «Матері проти наркотиків». Зараз я дуже вдячний мамі і хлопцям, співробітникам Центру, які доклали всі мислимі і немислимі зусилля, щоб мені допомогти. З кожним днем ​​лікування, я все більше і більше миритися, мені ставало все легше і легше, життя набуло нові емоції, нові відчуття, нові цілі. Я сильно змінився, поміняв своє ставлення до життя, придбав знання і навички як жити тверезо і запобігати зриви і рецидиви хвороби. Я зрозумів, що можна щасливо і успішно жити без наркотиків і алкоголю, радіти посмішці матері, щастя своєї дружини і своєї самодостатності.

За все це величезне спасибі співробітникам Центру, а особливо Оберемок Ганні Миколаївні!

Олександр, м.Куп'янськ, 37 років