лечение наркомании матери против наркотиков

Відкриття нового відділення наркологічного реабілітаційного центру «Матері проти наркотиків»
На честь відкриття нового наркологічного центру реабілітації та ресоціалізації наркозалежних «Матері проти наркотиків», 30 вересня 2015 року, відбувся День відкритих дверей. Новий Центр по лікуванню наркоманії та алкоголізму в Харкові працює і вже видно результати роботи, в особі вдячних рідних і близьких людей пацієнтів, які вже пройшли курс детоксикації, а зараз проходять програму реабілітації та соціальної адаптації в нашому центрі.

Захід, який відвідали представники багатьох організацій та підприємств Харкова, Києва, Одеси, проходило на території Центру реабілітації та соціальної адаптації наркозалежних «Матері проти наркотиків». У їх числі: заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Харківської міськради Світлана Ситник, заступник президента Харківського Центру Волонтерів Багрич Катерина Сергіївна, волонтери ХМЦСССДМ «Довіра», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії Юлія Іванівна Чернецька, глава правління БО БФ «Крок у нове життя» Раріна Наталя Миколаївна, а також батьки і колишні клієнти центру. Програма свята була насиченою і наповненою позитивним спілкуванням.

З різних міст України, подолавши відстані, приїхали батьки, дружини, чоловіки, діти і близькі хлопців, які проходять курс реабілітації в наркологічному реабілітаційному центрі «Матері проти наркотиків». Зустріч була дуже зворушливою, вже ніхто не приховував своїх емоцій і сліз радості. Адже не так давно, цих хлопців, їхні родичі привозили сюди в критичний момент їхнього життя. Батьки були дуже зраділи кардинальними змінами в зовнішньому вигляді, поведінці, психічному та емоційному стані своїх коханих і рідних людей. Хлопці, пацієнти довго готували зустріч, писали пісні, вірші, готувалися до виступів, оформляли повітряними кулями територію, розподіляли обов'язки, зустрічали гостей.

Любих друзів Центру «Матері проти наркотиків» зустрічали співробітники і пацієнти з гостинністю, посмішками і теплими словами. Для тих, хто відвідав територію центру вперше, була проведена екскурсія по будинку і прилеглої території. Гостям показали тренажерний зал, тенісний корт, футбольне поле, банний комплекс, басейн, майданчик для спортивних ігор, сад з фруктовими деревами і виноградник. Сам котедж, це комфортабельні і просторі житлові кімнати, зали для занять і відпочинку, кухню, їдальню, робочий кабінет для співробітників. Гості із захопленням відгукувалися про умови проживання, особливо всім сподобався ремонт в приміщенні з оригінальною ліпниною на стінах і навіть стелі, ексклюзивний дубовий паркет, альпійська гірка в парку зі ставком, наповненим лататтям і живою рибою.

Після зустрічі гостей і екскурсії почалася офіційна частина заходу. Першою виступила завідуюча відділенням ЦРіСАН «Матері проти наркотиків» Оберемок Анна Миколаївна. Вона подякувала всім учасникам і гостей свята, розповівши про цілі і принципи роботи центру. Відзначила, що робота не була б настільки повної і продуктивної без допомоги і співробітництва з партнерськими організаціями.

Потім виступила заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Харківської міськради Світлана Ситник. Привітавши всіх, хто брав участь, вкладав сили у відкриття нового центру реабілітації наркозалежних, побажала професійних успіхів і розвитку центру і його співробітникам.

Заступник президента Харківського Центру Волонтерів Багрич Катерина Сергіївна в своєму виступі зазначила неоціненний внесок співробітників і пацієнтів центру в волонтерську діяльність в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», яка спрямована на профілактику негативних явищ наркоманії та алкоголізму і пропаганду здорового, тверезого способу життя.

Нове відділення не випадково отримало назву «Матері проти наркотиків». Дуже багато, в лікуванні залежності, залежить від підтримки близьких і рідних людей пацієнта, в яке середовище людина потрапить після проходження курсу реабілітації. Тому для рідних і близьких людей алко або наркозалежного пацієнта працюють безкоштовні групи психологічної допомоги, групи для співзалежних.

Кожному почесному гостю було вручено подячні грамота, за вагомий внесок у розвиток молодіжного волонтерського руху та особистий внесок у соціально-культурний розвиток міста Харкова, здійснення організаційно-практичної діяльності в сфері профілактики хімічних залежностей та реабілітації наркозалежної молоді та з нагоди святкування Дня відкритих дверей ЦРіСАН « матері проти наркотиків ».

Урочиста частина заходу закінчилася концертом, організованим за допомогою ХМЦСССДМ «Довіра». Піснями власного твору і відомими хітами порадувала всіх присутніх Влада Байрак, волонтер і студентка Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Офіційна частина заходу закінчилася фуршетом і