Харківський реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» - це унікальна професійна організація, де вся команда фахівців проводить повноцінне психічний і фізичний відновлення людини, який потрапив в складну життєві ситуації від наслідків наркоманії.

Послуги центру
Сучасний психологічний центр відновлення наркозалежних пропонує свою професійну допомогу у вирішенні проблем викликаних:
• наркоманією;
• алкоголізмом;
• на ігроманію;
• булемією;
• інші види залежності.

Для визначення індивідуальної програми відновлення та розробки плану лікування, необхідна особиста зустріч з провідним психологом. У процесі бесіди, фахівець виявить ступінь згубного впливу наркотичних речовин на психіку і загальний стан пацієнта.

Способи відновлення і методики впливу
Щодня в центрі реабілітації наркозалежних відбувається ряд заходів, які спрямовані на повну ліквідацію залежності і відновлення пацієнта:
• фізичні - прекрасний тренажерний зал дозволяє ефективно займатися спортом;
• інтелектуальні заняття - розвиток логічного мислення, пам'яті, вміння виділяти причинно-наслідковий зв'язок. Величезна бібліотека мотивуючої і навчальної літератури дозволяє щодня тренувати свої розумові здібності і отримувати необхідну інформацію;
• розвиток емоційного інтелекту - в процесі проведення подібних програм, розкривається емоційний фон пацієнта. Залежний вчиться аналізувати власні почуття і свій душевний стан.
Крім цих технік, застосовується медикаментозна підтримка залежних. Це дозволяє зняти симптоматику ломки і усунути хворобливі процеси, які дуже часто стають основною причиною повернення до вживання. В процесі реабілітації проводять повну інтоксикацію організму, виведення шкідливих руйнівних речовин. Такі процедури допомагають пацієнтам почувати себе краще, сильніше, бадьоріше.

вартість реабілітації
Природно, не можна узагальнювати всіх наркозалежних і застосовувати до них однакові способи лікування. Ціни на лікування від алкогольної або наркотичної залежності, ігроманії складаються, шляхом розробки індивідуальної програми:
• медикаментозне лікування;
• робота з психологами в індивідуальному порядку і в групі;
• термін перебування в Центрі до повного відновлення;
• застосування авторських технік і багато іншого.

Фізичне відновлення роботи всіх систем і органів тіла займає певний час, однак, психічне одужання також вимагає часу. Тільки вирішивши свої внутрішні проблеми, поборів страхи і змінивши своє ставлення до здоров'я, пацієнт зможе повернутися до здорового способу життя без наркотиків.

Особливості реабілітаційного центру в Харкові
На ряду з іншими центрами лікування наркозалежних в центрі «Матері проти наркотиків» - це унікальне можливість отримати професійну допомогу по лікуванні наркоманії. Реабілітація проходить у великому і затишному котеджному будинку, гаряча розслаблююча лазня з справжніми дубовими віниками і басейном холодної води, у дворі літній басейн, спортивний майданчик для гри в футбол чи баскетбол, озеро з альтанкою і фруктовий сад, спорт зал з тренажерами, настільний теніс. Атмосфера підтримки, взаєморозуміння дозволяє кожному резиденту відчувати себе легко і спокійно, повністю зануритися в процес одужання і відчути в собі сили і волю для боротьби із залежністю.