index1

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ ЗА ПРОГРАМОЮ
"МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ"

Реабілітація наркозалежних - це процес повернення людині колишніх здібностей, які були втрачені в результаті вживання наркотиків і алкоголю. Також реабілітація це повернення людині втрачених моральних принципів і цінностей, розуміння що добре і що погано в системі сімейних цінностей нашого суспільства. Це відновлення особистості людини в 4 сферах: емоційний розвиток, інтелектуальний розвиток, духовний розвиток, фізичний розвиток.

Реабілітація наркозалежних повертає людині справжнє розуміння подій, що відбуваються в його житті, життя його сім'ї і створює основу для тверезої і здорового життя в нашому суспільстві. У реабілітації наркозалежних людей найголовніше - це повернути залежній людині поняття відповідальності за своє життя і життя оточуючих його людей. Реабілітація наркозалежних - це можливість навчити людину долати життєві труднощі без наркотиків і алкоголю.

В процесі реабілітації працюючи над собою, людина усвідомлює, що все можливо виправити і щоб у нього не сталося в житті, які б обставини не склалися, він зможе налагодити своє життя, якщо не буде вживати наркотики і алкоголь. Крок за кроком, поступово, працюючи над своїми недоліками, за допомогою професійних фізіотерапевтів, психологів, фахівців з хімічної залежності наш пацієнт приводить себе в порядок в фізичному і психічному сенсі.

За допомогою реабілітації у залежної людини з'являється можливість повернути своє життя, успішне життя, без наркотиків і алкоголю. Реабілітація наркозалежних - єдиний ефективний інструмент, який допомагає впоратися з хворобою наркоманія і алкоголізм. Якщо Ви потребуєте допомоги або необхідна допомога Вашій дитині, телефонуйте і звертайтеся до наших консультантів з питань хімічної залежності. Наші співробітники докладно розкажуть, як пройти програму реабілітації та соціальної адаптації людини з хворобою - хімічна залежність. Кожна людина індивідуальна. Для кожного пацієнта психолог складає індивідуальний план проходження реабілітації.


Де проходить реабілітація?
Наш Центр реабілітації наркозалежних - працює як стаціонарного закладу і приймає на реабілітацію людей з наркотичною та алкогольною залежністю. Також в нашому центрі працює програма амбулаторного проходження реабілітації, якщо у пацієнта немає можливості залишити навчання або роботу. Ми надамо всю необхідну і кваліфіковану психологічну допомогу на амбулаторних заняттях.

Наш принцип - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наш реабілітаційний центр знаходиться в Харкові, ми приймаємо пацієнтів і проводимо курс лікування наркоманії і алкоголізму, реабілітацію нарко- алкозалежних хлопців. Щоб повернути залежній людині втрачені здібності і фізичне здоров'я необхідний час. Наркозалежні хлопці проживають в центрі і відвідують заняття, тренінги, семінари з фахівцями з хімічної залежності, психологами, психотерапевтами, не покидаючи територію центру протягом всієї програми реабілітації. У психоемоційному стані наркозалежної людини можуть виникати різні критичні зміни, під час проходження програми лікування наркоманії і алкоголізму, і вкрай важливо, щоб в цей момент людина перебувала під постійним наглядом фахівців.

На початку роботи і до закінчення програми встановлюється 24-х годинне спостереження лікаря нарколога, психолога, фахівців з питань хімічної залежності, для наших пацієнтів. Робота нашого центру спрямована на професійну, допомога наркозалежним людям та їхнім родинам.


У чому суть реабілітаційного процесу?

Реабілітація наркозалежних в нашому центрі передбачає відновлення і повернення людини в фізичний і психічний стан, коли він більше не потребуватиме ні в наркотиках, ні в алкоголі або інших медичних препаратах, що викликають стан сп'яніння. Наркозалежний людина деградує як особистість, під час вживання наркотиків і алкоголю. Як повернути людині попередній нормальний стан, як прибрати всю злість, накопичену в душі, і як зробити людину нормальним, повноцінним членом суспільства?

Завдання дуже складне - при професійному підході до лікування і ефективну методику реабілітації, це стає можливим. Ефективність реабілітаційної програми полягає в тому, що людина щодня працює над собою, своїм розвитком і ця робота починає давати результати і через час, наркозалежний чоловік розуміє, що він здатний вести абсолютно інше життя, він здатний жити без наркотиків і алкоголю!


Чи ефективна реабілітація?

Так ефективна !!! На сьогоднішній день це єдиний дієвий спосіб боротьби з наркоманією та алкоголізмом. Звичайне лікування в наркологічному диспансері, не дасть результат. Людина просто не зрозуміє, не встигне зрозуміти і зробити правильні висновки щодо свого минулого і майбутнього життя, саме це відбувається тільки в реабілітаційному центрі. Л