Лечение и реабилитация наркозависимых людей

Лікування та реабілітація наркозалежних людей - це не результат, це цілий процес.
Мета всього цього процесу - не просто позбавити пацієнта від проявів абстиненції (фізичної залежності), а сформувати оновлену, психологічно здорову і соціально адаптовану особистість.

Наркоманія - це серйозна і важка хвороба, яка чревата для хворого і його рідних фізіологічними, соціальними, емоційними та психологічними наслідками. Лікування та реабілітація наркоманів є довгим і важким процесом терапії під керівництвом фахівців з хімічних залежностей та за підтримки рідних і близьких людей, адже проживаючи роки тверезого життя, видужуючий наркоман повинен наполегливо працювати над собою для збереження чистоти. Поступово його здатності щодо подолання тяги до наркотичних речовин стають краще.

Сучасні методи лікування наркоманії дають можливість позбутися згубної залежності навіть в самих на перший погляд безнадійних випадках.

БО БФ «Матері проти наркотиків» займається лікуванням і реабілітацією наркоманів довгий час, допомагаючи людям, що знаходяться в залежності від наркотиків чи алкоголю знайти тверезість і почати нове життя.
Лікування хворих на наркоманію відбувається найбільш ефективно в умовах закритого стаціонару, тому що вони потребують постійного спостереження фахівців, для контролю фізичного та психоемоційного стану. А також це необхідно, тому що наркозалежні люди не можуть контролювати свою тягу до вживання, а в умовах стаціонару і за допомогою фахівців їм буде набагато простіше це зробити.

Після проходження повного курсу лікування і реабілітації, наркозалежні люди отримують рекомендації та поради фахівців, які допоможуть їм у подальшому підтримувати тверезий спосіб життя і вчасно запобігти рецидив хвороби. Результатом лікування в Центрі реабілітації та соціальної адаптації «Матері проти наркотиків» стає сформована повноцінна особистість, яка прагне до всебічного розвитку і самореалізації.

index1

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ НАРКОЗАЛЕЖНИХ ЗА ПРОГРАМОЮ
"МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ"

Реабілітація наркозалежних - це процес повернення людині колишніх здібностей, які були втрачені в результаті вживання наркотиків і алкоголю. Також реабілітація це повернення людині втрачених моральних принципів і цінностей, розуміння що добре і що погано в системі сімейних цінностей нашого суспільства. Це відновлення особистості людини в 4 сферах: емоційний розвиток, інтелектуальний розвиток, духовний розвиток, фізичний розвиток.

Реабілітація наркозалежних повертає людині справжнє розуміння подій, що відбуваються в його житті, життя його сім'ї і створює основу для тверезої і здорового життя в нашому суспільстві. У реабілітації наркозалежних людей найголовніше - це повернути залежній людині поняття відповідальності за своє життя і життя оточуючих його людей. Реабілітація наркозалежних - це можливість навчити людину долати життєві труднощі без наркотиків і алкоголю.

В процесі реабілітації працюючи над собою, людина усвідомлює, що все можливо виправити і щоб у нього не сталося в житті, які б обставини не склалися, він зможе налагодити своє життя, якщо не буде вживати наркотики і алкоголь. Крок за кроком, поступово, працюючи над своїми недоліками, за допомогою професійних фізіотерапевтів, психологів, фахівців з хімічної залежності наш пацієнт приводить себе в порядок в фізичному і психічному сенсі.

За допомогою реабілітації у залежної людини з'являється можливість повернути своє життя, успішне життя, без наркотиків і алкоголю. Реабілітація наркозалежних - єдиний ефективний інструмент, який допомагає впоратися з хворобою наркоманія і алкоголізм. Якщо Ви потребуєте допомоги або необхідна допомога Вашій дитині, телефонуйте і звертайтеся до наших консультантів з питань хімічної залежності. Наші співробітники докладно розкажуть, як пройти програму реабілітації та соціальної адаптації людини з хворобою - хімічна залежність. Кожна людина індивідуальна. Для кожного пацієнта психолог складає індивідуальний план проходження реабілітації.

Харківський реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» - це унікальна професійна організація, де вся команда фахівців проводить повноцінне психічний і фізичний відновлення людини, який потрапив в складну життєві ситуації від наслідків наркоманії.

Послуги центру
Сучасний психологічний центр відновлення наркозалежних пропонує свою професійну допомогу у вирішенні проблем викликаних:
• наркоманією;
• алкоголізмом;
• на ігроманію;
• булемією;
• інші види залежності.