w8

Реабілітаційний центр для нарко / алко залежних в Харкові

Реабілітаційний центр - це місце де проходять реабілітацію пацієнти, які страждають від хімічної залежності. У реабілітаційному центрі молоді люди позбавляються від наркотичної та алкогольної залежності, відновлюють свої колишні навички та здібності, які вони втратили під час прийому наркотиків.

Чим займається реабілітаційний центр?

Реабілітаційний центр - це стаціонар, який займається лікуванням наркоманії та алкоголізму. Наркотичну залежність лікувати дуже важко, але тільки реабілітаційний центр справляється з цим завданням. За допомогою професійної методики лікування пацієнтів, реабілітаційний центр дає можливість залежній людині заново навчитися жити, жити тверезим життям без наркотиків і алкоголю.

Яким вимогам повинен відповідати реабілітаційний центр?

Перша й головна умова, якому повинен відповідати реабілітаційний центр - він повинен на 100% виправдовувати своє функціональне назва, реабілітаційний центр повинен забезпечувати реабілітацію наркозалежних - реабілітувати це значить повертати молодим людям втрачені в процесі вживання, соціальні навички та здібності. У реабілітаційному центрі повинна працювати команда професійних медиків, реабілітологів, які зможуть надати вам всю необхідну допомогу.

Що очікують батьки, коли привозять дитину в реабілітаційний центр?

Батьки очікують кваліфікованої допомоги. Допомоги в тому, щоб молода людина повернувся до нормального життя - життя без наркотиків і алкоголю, і реабілітаційний центр може це зробити. Батьки вірять, що в реабілітаційному центрі, за допомогою професійної участі фахівців з питань хімічної залежності, молода людина позбудеться від наркотиків назавжди. Йому повернеться втрачене фізичне, психічне здоров'я, він заново навчиться ставити перед собою цілі і досягати їх виконання, відновить повагу своєї сім'ї, своїх родичів. Але найголовніше, що очікують батьки від приміщення дитини в реабілітаційний центр - це те, що він назавжди кине наркотики. На сьогоднішній день тільки реабілітаційний центр це справжня допомога людям, що страждають від хімічної залежності. Тільки реабілітаційний центр відновлює всі втрачені здібності людини, повертає фізичне і психічне здоров'я. Реабілітаційний центр повертає молодої людини до колишнього життя в суспільстві, без наркотиків і алкоголю.

Про наш центр

В нашій роботі ми використовуємо найсучасніше обладнання і унікальну програму лікування наркоманії, ефективні нарко - алкоблокатори. Ми застосовуємо працюють на практиці методики психологічної діагностики захворювання і психологічної корекції залежної поведінки людини. Наш колектив домігся високих результатів за допомогою кваліфікованих фахівців високого класу, які надають цілодобову підтримку клієнта на шляху до одужання і подальшої соціальної адаптації в тверезій, самостійного життя.

Наш центр обладнаний всім необхідним для ефективного і комфортабельного лікування хімічної залежності:

професійний колектив психологів, фахівців з хімічної залежності, психотерапевтів, дипломовані співробітники;

високотехнологічні процедурні кабінети;

кімнати на двох, трьох і чотирьох чоловік з сучасними меблями, супутникове ТБ

тренажерний зал та спортивні майданчики (футбол, волейбол);

теніс;

більярд;

сауна (банний комплекс);

екскурсійні програми;

програма соціального відпочинку (кінотеатр, аквапарк, каток, дельфінарій)

                                     z1              z2

У Центрі «Матері проти наркотиків» всю необхідну підтримку отримують не тільки пацієнти, а також їхні батьки, родичі. Хімічна залежність - хвороба, від якої потерпають на життя всіх членів сім'ї.

Успішно працює «Школа для батьків», Група для співзалежних родичів.

Проводиться сімейна психотерапія, подружня терапія, індивідуальні групи допомоги для неповнолітніх.

Телефонуйте. Індивідуальні консультації з психологом центру