image001

Центр психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків"

Центр реабілітації для наркозавісімих- це місце, де людині дають реальний шанс впоратися з наркоманією і наслідками вживання наркотиків і алкоголю. Ми даємо шанс і допомагаємо почати нове, тверезе життя, ставши повноцінною особистістю в суспільстві. На шляху до одужання людина розбирається в причинах своєї хімічної залежності, працює над своїми помилками, ставить перед собою нові довгострокові цілі і знаходить сили для того, щоб кинути назавжди наркотики і алкоголь.

Заняття в центрі проходять у вигляді семінарів, тренінгів, індивідуального консультування, групових занять - для ефективного лікування наркоманії така форма роботи дає гарантію позитивного результату і одужання.

Наша програма реабілітації та соціальної адаптації пацієнтів є повністю анонімною і конфіденційної. У нашій програмі - "Емоційна зрілість" кілька етапів реабілітації, які необхідно пройти пацієнтові для досягнення стійкого, позитивного результату.

Перший етап лікування - Фізична реабілітація
Цей етап спрямований на усунення гострої наркотичної або алкогольної абстиненції (фізичної ломки), відновлення сну, стабілізація настрою, стабілізація емоційного стану та інших порушених функцій організму людини. Починається етап з медичного обстеження і психодіагностики на ступінь хімічної залежності. Пацієнт здає аналізи, тест на наркотики, для визначення - які наркотики він брав, в якому стані він зараз знаходиться, які дії робити для відновлення здоров'я людини. Наш нарколог, невропатолог призначають курс препаратів, які відповідають кожному індивідуальному випадку. Всі процедури проходять абсолютно безболісно, ​​і вже через кілька днів пацієнт відчуває себе набагато краще. Розробляється індивідуальний план проходження реабілітації. Починаються заняття з фізіотерапевтом. Проводяться процедури виведення токсинів і отрут з організму людини. Лікування, детоксикація проходить протягом 14 - 20 днів.

 z4

Другий етап - це реабілітаційний процес

Це головний етап на шляху до тверезого і здорового життя. Після фізичного відновлення, психотерапевт проводить комплекс психологічних тестів, для визначення мотивації людини. Мотивації до життя в суспільстві, без наркотиків і алкоголю. І починається робота групи психологів. Клієнт вчиться жити і спілкуватися з оточуючими людьми, сім'єю, рідними, без вживання наркотиків і алкоголю і при цьому відчувати себе комфортно. Ми підбираємо індивідуальну програму лікування наркоманії і алкоголізму для кожного клієнта. Наші психологи і психотерапевти працюють з кожним пацієнтом індивідуально на кожному з етапів реабілітації. На другому етапі клієнт проходить реабілітацію в стаціонарі, під цілодобовим наглядом фахівців з хімічної залежності. З клієнтом ведеться робота в усіх напрямках психології, для того щоб виявити причину употребеленіе і з допомогою мотивації почати життя практично заново. З нашою допомогою і підтримкою у залежної людини змінюється спосіб мислення, формуються нові здорові пріоритети поведінки, відроджуються втрачені моральні принципи і цінності.

     104-     782      781 

Третій етап - Ресоціалізація і адаптація в соціумі

У реабілітаційному центрі з пацієнтами проводяться індивідуальні та групові заняття, молоді люди беруть участь в групових тренінгах, семінарах, привчаються до життя з конкретними цілями і розпорядком дня. Спілкуються з тверезими людьми, вириваються з свого звичного згубного кола спілкування. Контакт із зовнішнім світом обмежений. Можливість зустрічатися є тільки у батьків і близьких членів родини. Поступово, крок за кроком, хлопці починають розбиратися в собі, в своїх проблемах, працюють над новими життєвими цілями, налагоджують відносини з сім'єю.

Після завершення реабілітаційного процесу лікування наркоманії людина виходить в соціум вже з новими цілями, поглядами і мотивацією до життя. Ми допомагаємо нашим клієнтам протидіяти новим викликам емоційними труднощами, і завжди здійснюємо постреабілітаціонной підтримку. Співробітники центру будуть допомагати і підтримувати контакт протягом всього періоду адаптації. наша організація здійснює допомогу з працевлаштуванням, надходженням до ВНЗ. Після реабілітації та соціальної адаптації осіб виходить в соціум повністю підготовленим і з потрібним багажем знань для того щоб більше ніколи не повернутися в вживання хімічних речовин.

   104     101     105

Якщо Ваш дитина потрапила в біду, не відкладайте лікування. Чим раніше почати лікування, тим простіше буде перемогти цю хворобу. Зателефонуйте нам і отримаєте консультацію з інструкцією до подальших дій.