Онлайн профілактика наркоманії.
Не дивлячись на скрутне становище в країні, і умови карантину, ми діємо. Сьогодні провели чергове онлайн захід на тему:

"Наркотики - що це таке, наслідки вживання і розповсюдження."

На найближче майбутнє заплановано низку таких заходів.

Дякую всім!

 

На центрі введено фізіотерапевтичне напрям
Всім доброго ранку, день, вечір. Дорогі батьки, реабілітанти і просто гості. Мені потрібно пару хвилин вашої уваги.
Хочу поділитися прекрасною новиною.
Наш прекрасний центр почав розвивати новий напрямок, яке допоможе нашим дорогим реабілітантами відчувати себе краще і швидше відновлювати свій досить "втомлений" організм. Так ось, про що я, а про те що у нас з'явилася і активно розвивається Фізіотерапія.
Так - так саме вона. Ну не треба гундеть і представляти старі поліклініки з занудотними бабусями співробітницями.
У нас це не так, і куди веселіше ніж там.
Так ось. Зараз на центрі присутній:

 

"Електросон"
- ні, ні це не апарат для тортур, це така цікава штуковина яка діє слабкими імпульсними струмами на кору головного мозку, при цьому володіє заспокійливим, що відновлює, секреторне (бо впливає на гіпоталамус) діями. Якщо розглядати користь з боку реабілітації то це впливу на процеси збудження і гальмування (саме ці два важливі процеси пошкоджуються першими під час вживання). Ще дуже важливу роль відіграє відновлення секреторної функції гіпоталамуса (це маленька залоза яка регулює більшість процесів в нашому організмі) А від цього в організмі поліпшуються Кроветворная, шлунково-кишкового тракту, ендокринної та навіть статева системи. та це правда що під впливом цієї фізіопроцедури людина занурюється в сон , таке було і не раз. Дана фізіопроцедури має накопичувальне дію, і з цього проводиться курсом 5 - 10 днів. А виглядає вона ось так:

 

 

Ароматерапія травами

Так знову дихаємо і лікуємося.

Ну крім електросну, у нас є ароматерапія, і не якась, а релаксационная, раз в тиждень хлопці збираються в кімнаті де заздалегідь все підготовлено, а саме електричний аромадіфузор, якщо простими словами розпилювач, карімати і одна з головних складових - це тиха спокійна музика . І взагалі лежать вони, кайфують і розслабляються, під приємну музику і запах ефірних масел. Упевнений ви задалися питанням в чому сенс цього. А я вам відповім. залежна особистість не вміє відпочивати правильно, адже раніше у багатьох відпочинок прирівнювався до вживання, а тут хороша можливість полежати, подумати про хороше, скласти план на майбутнє і просто відпочити серед робочого тижня, але не тільки у відпочинку користь, свою лепту сюди вносять масла, запах яких витає в повітрі. Різні масла володіють різними ефектами наприклад:
- зміцнення імунітету;
- профілактика респіраторних; захворювань;
- седативну (заспокійливу);
- підіймають настрій;
- Вони містять велику кількість вітамінів і феромонів, а також гормонів, і навіть природних антибіотиків.
-Масло допомагає проникати кисню всередину клітин, завдяки чому доставляється необхідне харчування. Загальна знаходження масел в організмі становить не більше 20 хвилин, після чого всі ферменти залишають його. Їх можна назвати природними фільтрами, які перешкоджають зашлаковиваніе організму.
Це так всього кілька прикладів. І не лякайтеся, заздалегідь ми запитуємо про алергію. Вообщем все раді і щасливі. Дихаємо і релаксуючи.

 

 

ЛФК

У багатьох хлопців після вживання є різні наслідки, через які звичайна зарядка стає дуже складним випробуванням, або взагалі не можлива. Але так як фізичний розвиток це дуже важлива складова життя будь-якого человека.Ми шукаємо підхід до кожного. Зараз ведеться пошук і складання комплексу вправ для різних обмежень. Індивідуальний підхід - не вибиватися з колективу і підкреслює важливість кожного з реабілітантів.

 

 

Масаж

Це сукупність прийомів механічного впливу на тканини і органи, для досягнення різних ефектів ... це все нудна термінологія яка є скрізь.
Я краще скажу навіщо воно нам треба. За допомогою масажу можна: -Відновити місцеву трофіку (харчування) тканин і органів, які до речі теж порушуються в зв'язку з вживанням.
- в залежності від застосовуваної техніки і прийомів масажу, може стимулювати і підвищувати тонус центральної нервової системи, або, навпаки, надавати на неї загальмовують і розслаблюючий вплив, що позитивно впливає на діяльність всіх фізіологічних систем організму.
- Підвищити тонус м'язів.

 

Вообщем одужання повним ходом!
Поки що це все що діє на даний момент. Але планів багато і вони потихеньку реалізуються. Вам напевно цікаво що буде ще, а ось і не скажу, а то не збудеться. Гаразд ..ладно не ображайтеся, попереду нас чекає ще одна цікава штука це -
Фізіотерапія світлом за допомогою апарату "Біаптрон" - який надає дію на всіх рівнях організму людини, в медецини на рахунок цього довго велися суперечки щодо його користі, але з недавнього часу вона була доведена і тепер використовується де тільки можна, і навіть в пологових будинках. А принцип його дії дуже простий - місцеву дію поляризационного світла (світло з різною довжиною і частотою хвилі) що надає стимулюючу дію на кровообіг і сприяє зняттю запалення, прискорення загоєння, покращує стан шкірних покривів і багато іншого!

Ось такі зараз у нас справи.
Будемо раді вашим пропозиціям і зробимо центр і реабілітаційний процес краще. Дякую за увагу !