Привіт Алена! У жінок алкогольна залежність формується і розвивається швидше, ніж у чоловіків. Проходить важче і злоякісно. Також необхідно відзначити особливу соціальну роль жінки в сім'ї, сильну залежність дітей від її стану. Алкоголізм жінки лягає на здоров'я її дітей, руйнує життя залежної людини, і життя всіх хто її оточує.

 Особливість жіночого алкоголізму в тому, що жінок набагато більше засуджують за таку поведінку, ніж чоловіків, тому, вони вибудовують більш складні, структуровані бар'єри і захисту для свого залежної поведінки. Вони роками успішно відстоюють своє право на вживання алкоголю, і успішно маніпулюють на почуттях рідних і близьких. Головне зрозуміти те, що жінці набагато важче самостійно визнати проблему і звернутися за допомогою до фахівців. Тут необхідно вольове рішення близьких людей і виїзд співробітників центру, психолога додому.

 Для залежної жінки особливо важливо, щоб лікар, психолог гармонизировал відносини в її родині. Наш психолог Оберемок Анна Миколаївна вже протягом декількох років працює з жіночим алкоголізмом, і домоглася значних успіхів у цій галузі. Найважливіше, це усунути світоглядні основи алкогольної поведінки, так би мовити парадигму залежності. Ми піднімемо жінці самооцінку, допоможемо в усвідомленні своєї значимості в сім'ї та суспільстві, допоможемо знайти мету і мрію, радість тверезого життя.

 Програма нашого реабілітаційного центру ефективна навіть без бажання пацієнта. В процесі проходження програми залежна людина усвідомлює свою проблему, у нього з'являється бажання жити нормальним тверезим життям.

Ми можемо доставити пацієнта на лікування в центр і надати всю необхідну допомогу.