Вживання будь-яких наркотиків, це лише наслідок, а вирішувати потрібно саму проблему. У Вашому випадку Ви відтягуєте це рішення вже більше двох років. Самолікування може бути небезпечно не просто для здоров'я, а для життя !!! Вам необхідно звернутися до фахівців з хімічної залежності, які допоможуть Вам відновити втрачене фізичне і, найголовніше психологічне здоров'я. У стінах нашого Центру Ви зможете отримати всю необхідну допомогу, при цьому ми допоможемо Вам розібратися в причинах Вашого вживання і раз і назавжди позбутися від необхідності вживати що - або.

З повагою, Анна!

Привіт Алена! У жінок алкогольна залежність формується і розвивається швидше, ніж у чоловіків. Проходить важче і злоякісно. Також необхідно відзначити особливу соціальну роль жінки в сім'ї, сильну залежність дітей від її стану. Алкоголізм жінки лягає на здоров'я її дітей, руйнує життя залежної людини, і життя всіх хто її оточує.

 Особливість жіночого алкоголізму в тому, що жінок набагато більше засуджують за таку поведінку, ніж чоловіків, тому, вони вибудовують більш складні, структуровані бар'єри і захисту для свого залежної поведінки. Вони роками успішно відстоюють своє право на вживання алкоголю, і успішно маніпулюють на почуттях рідних і близьких. Головне зрозуміти те, що жінці набагато важче самостійно визнати проблему і звернутися за допомогою до фахівців. Тут необхідно вольове рішення близьких людей і виїзд співробітників центру, психолога додому.

 Для залежної жінки особливо важливо, щоб лікар, психолог гармонизировал відносини в її родині. Наш психолог Оберемок Анна Миколаївна вже протягом декількох років працює з жіночим алкоголізмом, і домоглася значних успіхів у цій галузі. Найважливіше, це усунути світоглядні основи алкогольної поведінки, так би мовити парадигму залежності. Ми піднімемо жінці самооцінку, допоможемо в усвідомленні своєї значимості в сім'ї та суспільстві, допоможемо знайти мету і мрію, радість тверезого життя.

 Програма нашого реабілітаційного центру ефективна навіть без бажання пацієнта. В процесі проходження програми залежна людина усвідомлює свою проблему, у нього з'являється бажання жити нормальним тверезим життям.

Ми можемо доставити пацієнта на лікування в центр і надати всю необхідну допомогу.

Привіт Юлія! Лікування пивного алкоголізму можливо.

Ві повінні зрозуміті и напевно Вже розумієте, что пивний алкоголізм виробляти до Величезне проблем в жітті людини. На качана вживання людина практично непомітно втрачає Інтерес до Твереза ​​життя, потім его захоплює хвиля алкоголізму и ВІН Вже практично НЕ Контролює собі. Це виробляти до повної деморалізації особистості, рукоприкладства и до полного СОЦІАЛЬНОГО краху, деградації и повної непрідатності до нормального Твереза ​​життя.

Тут можливий только один вихід. Необходимо звернути до фахівців за помощью. На індівідуальній консультації психолог Оберемок Анна Миколаївна Вам докладно пояснити послідовність Дій спрямованостей на звільнення Вашої блізької людини від цієї залежності. Ми Вам Допоможемо!

Вітаю! Спасибі за запитання. На жаль залежні люди бояться зізнатися собі і оточуючим в справжній стан речей. Це пов'язано зі здатність психіки йти від травмуючого усвідомлення фактів. Також вони бояться лікування, тому що звикли йти від реальності за рахунок вживання наркотиків, і це для них вже є стабільним станом. Зовсім люди бояться того що буде після лікування і реабілітації, що буде коли у них заберуть ту "чарівну паличку", що дає стан задоволення і тимчасової адаптації до реального життя. Тому переконати словами, вмовляннями у Вас на даному етапі і не виходить. Єдиний правильний шлях - це створення такого конфлікту інтересів, коли рішення про лікування прийме залежна людина сам. Як це зробити? Яку послідовність дій необхідно вжити, Ви можете дізнатися на індивідуальній консультації. Зателефонуйте! Ми допоможемо!

З повагою Анна Миколаївна.