lechenie-narkomanii

 

Як допомогти наркоману. Що робити?

Питання «Як допомогти наркоману?» турбує сучасне суспільство останнє десятиліття і є дуже актуальною темою в нашому суспільстві на сьогоднішній день.
На питання «Як допомогти наркоману?» вам можуть відповісти в багатьох наркологічних клініках нашої країни, але чи всі методи дають очікуваний позитивний результат?
Ефективне лікування наркотичної залежності ви можете пройти в центрах реабілітації та соціальної адаптації, методики яких є найдієвішим способом позбавлення від наркотичної залежності.

Як допомогти наркоману в Харкові?

Одним з таких центрів реабілітації, фахівці якого не з чуток знають, як допомогти наркоману і успішно працюють з проблемою наркотичної залежності - це Центр психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків».
Висококваліфіковані фахівці центру: наркологи, реабілітологи та психологи, а також фахівці з соціальної адаптації розробили унікальний, ефективний метод реабілітації, який допоміг великій кількості людей подолати залежність і співзалежність і навчитися жити і реалізовувати себе в житті без вживання.
Ефективна методика центру реабілітації «Матері проти наркотиків» заснована не тільки на подоланні фізичної залежності і абстинентного синдрому, а й включає в себе психокоррекцию пацієнта, яка є необхідною для правильного сприйняття себе, навколишнього світу, зміни моделі поведінки, принципів і цінностей, який одужує людини, становлення його як самодостатньої, повноцінної особистості в тверезому суспільстві.

Якщо ви зіткнулися з проблемою наркотичної залежності у вашій родині і шукайте відповідь на питання «Як допомогти наркоману?» негайно звертайтеся до кваліфікованих фахівців реабілітаційного наркологічного центру «Матері проти наркотиків».

Лікар нарколог - лікування алкоголізму і наркоманії в Харкові.
Лікар нарколог - це лікар-психіатр, спеціалізацією якого є діагностика, лікування та реабілітація хворих на алкоголізм, наркоманію в Харкові.

 

У питаннях лікування алкоголізму, консультація лікаря нарколога необхідна при:

формуванні запоїв
Появі необхідності похмеляться
Важких проявах стану похмілля
Втрати контролю над вживанням спиртного
Провалах в пам'яті після зловживання спиртним
Розладах психіки, так звана «біла гарячка»
У питаннях лікування наркоманії, консультація лікаря нарколога необхідна навіть при несистематично вживанні наркотичних засобів. Якщо вживання наркотиків відбувається все частіше і частіше і переходить до систематичного, то неминучі такі прояви, як психологічна і фізична залежність - абстинентний синдром, «ломка», як його ще називають.

Залежність від наркотиків і алкоголю - це хвороба, від якої не застрахований ніхто. Різні життєві ситуації можуть стати причиною її розвитку. Не варто соромитися, сподіватися на те, що все само собою пройде або відмовлятися від лікування, виправдовуючи себе зайнятістю, терміновими справами, відсутністю фінансів і безліччю інших відмовок. Інакше хвороба залежності поглине Вас або близьку Вам людину з головою. Лікування наркоманії та алкоголізму на ранніх стадіях здійснити набагато легше і ефективніше, ніж боротися з хронічною і запущеної залежністю. Ось в цих питаннях як раз і компетентний лікар нарколог, без консультації якого неможливо почати ефективне лікування.

Центр реабілітації та соціальної адаптації наркозалежних «Матері проти наркотиків» здійснює ефективне лікування наркоманії і алкоголізму в Харкові протягом багатьох років. У більшості випадків пацієнти проходять тільки початковий етап лікування, звертаючись до лікаря нарколога тільки потім, щоб зняти наркотичну ломку або запій. Але цього не достатньо для того, щоб повністю вилікуватися від наркотичної або алкогольної залежності. Необхідно пройти комплексне лікування, період реабілітації і соціальної адаптації під наглядом не тільки нарколога, а й психолога, фізіотерапевта, фахівців з хімічних залежностей та соціальних педагогів. Фахівці нашого центру мають освіту і досвід в таких питаннях, як лікування алкоголізму і наркоманії в Харкові. Професійна наркологія в нашому центрі реабілітації передбачає індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Спочатку для складання програми лікування потрібно первинна консультація лікаря нарколога, внаслідок якої він вже визначає ступінь залежності, фізичний і психоемоційний стан пацієнта. Велику роль відіграє присутність бажання позбутися від залежності у самого пацієнта. Якщо ж такого бажання особливо немає - з ним проводять мотиваційну роботу нарколог і психолог Центру. Тільки на підставі отриманих даних при первинній консультації нарколог призначає медичне лікування, термін якого теж суто індивідуальний і залежить від особливостей пацієнта.

Увага! Зловживання алкоголем шкодить вашому здоров'ю, що несе пряму загрозу вашому житті!

Чому в лікуванні алкоголізму вдаються до підшивці або кодуванні від алкоголю?

Підшити або закодуватися від алкоголю? Таке питання часто виникає в житті людей, які не в змозі самостійно кинути пити. Це люди, які досить настраждалися від своєї пристрасті до алкоголю, від проблем, які виникли як наслідки алкоголізму. Такі люди розуміють, що алкоголь приніс багато горя, образи, сорому, страху, тривоги і занепокоєння не тільки їм особисто, а й їхнім рідним. Жити в сталості з такими почуттями досить важко, просто не реально боляче, і розуміти, що багато чого могло б бути по-іншому. І в такі моменти алкоголік починає відчувати, що він залишається один на один зі своєю бідою. Багато хто намагається кинути знову і знову, хтось змиряється і ставить на своєму житті хрест, не розуміючи того що шанс все-таки є і за життя доведеться поборотися. Отримати шанс на тверезу і щасливе життя можна якщо звернутися за допомогою до фахівців в лікуванні від алкоголю.

Лікування алкоголізму (Харків).

У реабілітаційному центрі психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків» вам нададуть наркологічну допомогу в лікуванні алкоголізму. Лікар нарколог, психотерапевт, психолог складуть адекватну програму з лікування вашої алкогольної залежності, враховуючи ваші індивідуальні особливості алкозалежності. Ми використовуємо комплексний підхід в лікуванні алкоголізму. Все що потрібно від хворого на алкоголізм це бажання позбутися від залежності і розуміння що це особливий процес лікування від алкоголю, який вимагає певних зусиль і часу. Ми пропонуємо пройти всі етапи лікування алкоголізму:

Детоксикація (чистка організму, виведення з запою, відновлення і нормалізація життєво важливих систем організму).
Психологічна реабілітація (допомога психолога, мотивація на життя без алкоголю).
Соціалізація (безпечне і послідовне повернення до здорової соціальному житті дотримуючись рекомендацій програми).