лечение кодеиновой зависимости

 

Лікування кодеіновой залежності в Харкові

Особливості кодеіновой наркоманіі.Что таке кодеіносодержащіе таблетки?

 Кодеїн - це сильнодіючий наркотик, який міститься в маці.

За своєю дією на людину кодеїн дуже схожий на опіум і при вживанні викликає сильне звикання - хімічну завісімость.Прі повторних вживаннях кодеїну відбувається психічний і фізичне звикання. Людина самостійно вже не може впоратися з цією проблемою, втрачає контроль над своїм життям і починає скочуватися вниз, на дно наркотичної ями. Крім цього кодеїн порушує діяльність головного мозку людини, пригнічує дихання, гальмує діяльність шлунково-кишкового тракту, викликає запори, руйнує печінку, і нирки.

 Особливості кодеіновой наркоманії
Що таке кодеіносодержащіе таблетки?

Кодеінозавісімие наркомани вживають добові дози по 1 граму кодеїну і більше, який міститься в 80-90 таблетках. У деяких запущених випадках добова доза досягає до 200 таблеток на добу. Тут дуже важливо вчасно звернутися за допомогою до професіоналів і врятувати людину. Крім кодеїну, до складу цих таблеток входить - терпингидрат і гідрокарбонат натрію, у яких свої побічні ефекти.

 

При тривалому надходженні в організм бікарбонату натрію відбувається сильне харчове отруєння, що супроводжується практично повною відсутністю апетиту, нудотою, болями в шлунку, збудливістю, запамороченням і судомами. Різко відбувається підвищення артеріального тиску. Постійне вживання терпінгідрату дратує рецептори шлунка, і в підсумку неминуче призводить до важких захворювань. Людина практично їсть соду склянками.

 Кодеїн, вплив на зовнішність і психіку людини

Зі збільшенням дози і тривалості прийому таблеток поступово змінюється і деградує психіка людини. Помітно знижується інтелект, дуже сильно страждає пам'ять, що позначається на процесі навчання і ефективності на роботі. Людині неможливо зосередитися ні на чому, так як голова постійно зайнята одним питанням: «Де і за що купити таблетки?» Через погіршення пам'яті молодим людям стає важко сформулювати прості думки.

 

Коли людина не може дістати гроші на наркотики, відразу проявляється агресія, з'являється брехливість, озлобленість, спритність. Молода людина готовий практично на все аби йому дали гроші на таблетки. Як правило, після вживання чергової дози залежні відразу стають енергійними і товариськими, проходить млявість, але роздратування і злість залишається, і як правило виливається на оточуючих.

Зовнішність залежної людини також змінюється. Через відсутність апетиту і неправильного харчування шкіра стає сухою, земляного кольору, очі стекленеют, зіниці звужуються, обличчя постійно втомлене і заплило. Різко знижується вага, постійне зниження кров'яного тиску, відбуваються регулярні запори і утруднене сечовипускання.

 Нам дуже часто задають питання.
Як необхідно лікуватися від кодеіновой залежності?

В першу чергу лікування таких пацієнтів, можливо, ефективно провести тільки в умовах реабілітаційного центру, стаціонару. Тоді таке лікування дасть результат!

Перший етап це детоксикація - необхідно зняти прояви гострої стадії абстинентного синдрому, фізичної ломки. Потім до роботи приступають психологи, реабілітологи, психотерапевти, спеціалісти з питань хімічної залежності.

Самостійно таку залежність вилікувати практично неможливо. У нашому реабілітаційному центрі Ви отримаєте всю необхідну консультативну, психологічну та лікувальну допомогу. Сучасне обладнання, індивідуальні програми реабілітації, первинна психодіагностика залежності, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основа успішного лікування хімічної залежності. Молода людина, після проходження реабілітації виходить в соціум повноцінним, здоровим людиною.