Лікування залежності від Субутекс Харків

Субутекс (Буппренорфін, Бупренал, норфін, Temgesic, Lepetan був синтезований з морфіну в 1968 р, відноситься до групи опіоїдних препаратів. У Європі він використовується для лікування залежності від героїну в якості замісного речовини, а так само в різних інших видах медицини. На територію України цей наркотик надходить нелегально через Закарпатті, тому там широко поширений в зв'язку з постійною наявністю і відносною дешевизною. Тому таке питання, як лікування залежності від Субутекс в Івано-Франківську, Львові, Чернігові та інших містах західного регіону України, стоїть дуже гостро.

 

Застосування Субутекс під контролем медпрацівника в лікувальних цілях «під язик» не є небезпечним, відчуття почуття ейфорії майже отсутствует.Однако внутрішньовенне введення Субутекс викликає ейфорію настільки сильну, що при неодноразовому застосуванні швидко виникає хвороблива пристрасть до Субутекс і сильна залежність. Людина просто стає опіатним наркозалежним. Первісна доза становить приблизно 1 таблетка на вісім чоловік. Серед споживачів цього препарату склалося хибна думка нешкідливості Субутекс, який, нібито може бути використаний для лікування депресії, підняття настрою без наслідків для організму. Але практика лікування залежності від Субутекс показує, що він викликає високу ступінь наркотичної залежності і власний синдром відміни (абстинентний синдром) при неодноразовому внутрішньовенному вживанні.

 

Ломка (симптоми відміни від наркотика) від Субутекс надзвичайно важка, небезпечна тривалими і важкими психічними розладами, а також такими ускладненнями, як безсоння, напади паніки, страху, агресії, нестерпний біль в кістках і суглобах, судоми і непритомність, кашель. Щоб полегшити ускладнення, наркозалежні починають надмірно споживати транквілізатори, заспокійливі і снодійні препарати, що в підсумку призводить до залежності від них самих.