Дизайнерские наркотики - спайсы и соли

Дизайнерські наркотики - спайс і солі

Дизайнерські наркотики - спайс і солі з'явилися на рубежі століть в сфері наркоторгівлі, так звані синтетичні або «дизайнерські» наркотики. Ці психоактивні речовини розроблялися і тепер розробляються для того, щоб обійти чинне законодавство в області заборони з обігу наркотичних препаратів.

До них відносяться також хімічно створені замінники наркотичних речовин подібною фармацевтичної групи, створені шляхом зміни їх хімічної структури.
До цього дня всі вони активно реалізуються наркоспоживачам, обходячи закон. Ці наркотичні речовини можуть рекламуватися як БАД (біологічно активні добавки), засоби для схуднення, солі для ванн, добрива і так далі. Фахівці не мають методик та інструментів виявлення цих наркотиків. Застосовувані на даний момент методи виявлення найчастіше виявляються нечутливими до синтетичних речовин, що призводить до їх безконтрольного розповсюдження і вживання наркопотребителями. В даному випадку наукові дослідження безглузді, тому що за час, необхідний для цього дослідження, речовина вийде з обігу і буде замінено іншими синтезованими речовинами.

спайсы, лечение от спайсов


Синтетичні каннабіоіди «спайс» і МДВП набули популярності і стали найбільш поширеними в нашій країні в останнє десятиліття. З огляду на те, що їх структура до кінця невідома, важко передбачити ступінь впливу на мозок людини і побічні ефекти, супутні вживанню Спайс. Безумовно зрозуміло одне - небезпечний вплив на організм і виникає залежність, що супроводжується тягою до вживання нових доз. Синтетичні каннабіоіди спайс викликають у наркоспоживачів нудоту, блювоту, дезорієнтацію, судоми, утруднене дихання і тривалі психотичні порушення, параною, можуть стимулювати прогресуючу шизофренію і навіть летальний результат.

Синтетический наркотик соль

Синтетичний наркотик сіль
«Солі для ванн» - синтетичні аналоги психостимуляторів, поширюються у вигляді кристалізованого порошку, вживаються назально і ін'єкційно у вигляді розчину. Вживання солей призводить до розладів ритму неспання і сну, галюцинацій, параної, агресії, суїцидальної поведінки.
Найчастіше люди не знають, що вживають під виглядом «дизайнерських» наркотиків, адже по інтернету і на вулиці їм можуть продати все, що завгодно. Адже основна маса цих психоактивних речовин виготовляється і синтезується в антисанітарних умовах, буквально в підвалі. Тому доморощені хіміки можуть виготовити і продати наркотичні препарати, які за силою впливу в кілька разів перевищують звичайний наркотик і тягнуть за собою згубні наслідки і бажання вжити знову і знову. Молодь, школярі піддаються віянням моди, придумують різні назви дизайнерським наркотиків, тим самим сприяючи їх просуванню і популярності в середовищі однолітків і заплутуючи правоохоронні органи в боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Механізм ефективного реагування і заборони нових синтетичних наркотиків досить проблематичний з юридичної точки зору.