Дизайнерские наркотики - спайсы и соли

Дизайнерські наркотики - спайс і солі

Дизайнерські наркотики - спайс і солі з'явилися на рубежі століть в сфері наркоторгівлі, так звані синтетичні або «дизайнерські» наркотики. Ці психоактивні речовини розроблялися і тепер розробляються для того, щоб обійти чинне законодавство в області заборони з обігу наркотичних препаратів.

До них відносяться також хімічно створені замінники наркотичних речовин подібною фармацевтичної групи, створені шляхом зміни їх хімічної структури.
До цього дня всі вони активно реалізуються наркоспоживачам, обходячи закон. Ці наркотичні речовини можуть рекламуватися як БАД (біологічно активні добавки), засоби для схуднення, солі для ванн, добрива і так далі. Фахівці не мають методик та інструментів виявлення цих наркотиків. Застосовувані на даний момент методи виявлення найчастіше виявляються нечутливими до синтетичних речовин, що призводить до їх безконтрольного розповсюдження і вживання наркопотребителями. В даному випадку наукові дослідження безглузді, тому що за час, необхідний для цього дослідження, речовина вийде з обігу і буде замінено іншими синтезованими речовинами.

спайсы, лечение от спайсов


Синтетичні каннабіоіди «спайс» і МДВП набули популярності і стали найбільш поширеними в нашій країні в останнє десятиліття. З огляду на те, що їх структура до кінця невідома, важко передбачити ступінь впливу на мозок людини і побічні ефекти, супутні вживанню Спайс. Безумовно зрозуміло одне - небезпечний вплив на організм і виникає залежність, що супроводжується тягою до вживання нових доз. Синтетичні каннабіоіди спайс викликають у наркоспоживачів нудоту, блювоту, дезорієнтацію, судоми, утруднене дихання і тривалі психотичні порушення, параною, можуть стимулювати прогресуючу шизофренію і навіть летальний результат.

Синтетический наркотик соль

Синтетичний наркотик сіль
«Солі для ванн» - синтетичні аналоги психостимуляторів, поширюються у вигляді кристалізованого порошку, вживаються назально і ін'єкційно у вигляді розчину. Вживання солей призводить до розладів ритму неспання і сну, галюцинацій, параної, агресії, суїцидальної поведінки.
Найчастіше люди не знають, що вживають під виглядом «дизайнерських» наркотиків, адже по інтернету і на вулиці їм можуть продати все, що завгодно. Адже основна маса цих психоактивних речовин виготовляється і синтезується в антисанітарних умовах, буквально в підвалі. Тому доморощені хіміки можуть виготовити і продати наркотичні препарати, які за силою впливу в кілька разів перевищують звичайний наркотик і тягнуть за собою згубні наслідки і бажання вжити знову і знову. Молодь, школярі піддаються віянням моди, придумують різні назви дизайнерським наркотиків, тим самим сприяючи їх просуванню і популярності в середовищі однолітків і заплутуючи правоохоронні органи в боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Механізм ефективного реагування і заборони нових синтетичних наркотиків досить проблематичний з юридичної точки зору.

Лікування залежності від Субутекс Харків

Субутекс (Буппренорфін, Бупренал, норфін, Temgesic, Lepetan був синтезований з морфіну в 1968 р, відноситься до групи опіоїдних препаратів. У Європі він використовується для лікування залежності від героїну в якості замісного речовини, а так само в різних інших видах медицини. На територію України цей наркотик надходить нелегально через Закарпатті, тому там широко поширений в зв'язку з постійною наявністю і відносною дешевизною. Тому таке питання, як лікування залежності від Субутекс в Івано-Франківську, Львові, Чернігові та інших містах західного регіону України, стоїть дуже гостро.

 

Застосування Субутекс під контролем медпрацівника в лікувальних цілях «під язик» не є небезпечним, відчуття почуття ейфорії майже отсутствует.Однако внутрішньовенне введення Субутекс викликає ейфорію настільки сильну, що при неодноразовому застосуванні швидко виникає хвороблива пристрасть до Субутекс і сильна залежність. Людина просто стає опіатним наркозалежним. Первісна доза становить приблизно 1 таблетка на вісім чоловік. Серед споживачів цього препарату склалося хибна думка нешкідливості Субутекс, який, нібито може бути використаний для лікування депресії, підняття настрою без наслідків для організму. Але практика лікування залежності від Субутекс показує, що він викликає високу ступінь наркотичної залежності і власний синдром відміни (абстинентний синдром) при неодноразовому внутрішньовенному вживанні.

 

Ломка (симптоми відміни від наркотика) від Субутекс надзвичайно важка, небезпечна тривалими і важкими психічними розладами, а також такими ускладненнями, як безсоння, напади паніки, страху, агресії, нестерпний біль в кістках і суглобах, судоми і непритомність, кашель. Щоб полегшити ускладнення, наркозалежні починають надмірно споживати транквілізатори, заспокійливі і снодійні препарати, що в підсумку призводить до залежності від них самих.

лечение наркомании, амфетамин, Матери против наркотиков

 

Лікування залежності від амфетаміну

Залежність від амфетаміну
Стимулятори Амфетаміни ("Фен")
Вплив стимуляторів на організм людини
Амфетаміни підвищують мозкову активність, викликаючи:
рухове збудження
Підвищення психічної (розумової, емоційної, чуттєвої) активності
приплив енергії
безсоння
зниження апетиту

 

лечение зависимости от амфетамина в Харькове

 

При тривалому вживанні і інтоксикації (отруєнні) організму, амфетаміни порушують мозкову діяльність


Це проявляється як:

 втрата контролю над собою
сильна втома, підвищена дратівливість, відсутність бажання спілкуватися
головні болі, істерики (особливо у дівчат), гостре почуття туги
порушення координації рухів
страхи, параноя, маніакально-депресивний психоз
важкі депресії, можуть призводити до спроб самогубства
підвищується артеріальний тиск, аж до інсульту, крововиливи в мозок
вживання стимуляторів послаблює імунну систему людини
«Амфетамінового вилиці», мимовільне стискання щелеп, стискання зубів, бажання постійно скрипіти зубами, гра жовнами, руйнування зубної емалі, випадання зубів
токсичні ураження печінки
зневоднення організму, пересихає слизова оболонка носа, розвивається риніт
сіпання очей, нервовий тик, відсутність чутливості кінчиків пальців
втрата пам'яті, порушення мови, прояв розвивається недоумства
вегето - судинна дистонія, безсилля, постійний головний біль, запаморочення, біль у суглобах, перебої в роботі серця, непритомність, тремтіння рук

Як вилікувати залежність від спайса?

В наш час через потягу до гострих відчуттів молоді люди починає пробувати нові, доступні наркотики. У нашому місті дуже поширене куріння Спайс. Багато хто думає, що спайс не несуть шкоди і не викликають залежність. Це найголовніша і поширена помилка, яка веде до найсильнішого фізичному та психологічному звикання!

 Спайс, курильні суміші - явище досить нове. Незважаючи на це вже багато молодих людей встигли зрозуміти і усвідомити, що проблема серйозна, коли безпосередньо зіткнулися з наслідками вживання цього наркотику.

 Лікування залежності від Спайс в нашому центрі передбачає кілька етапів:

 Перший етап - це виведення і видалення всіх залишків Спайс з організму. Тільки професійні лікарі знають, як повністю вивести з організму спайс.

 Другий етап - зняття всіх симптомів пригнічують нервову систему, знімають безсоння, постійне відчуття тривоги, відновлюють пам'ять, роботу шлунка.

 Заключним етапом є вироблення відрази до курильним сумішей, Спайс і усвідомлення всіх переваг тверезого, вільного життя без наркотиків.

 Вживання наркотиків виготовлених на основі кодеїну, дана тема детально розкрита в наступній статті лікування залежності від кодеиносодержащих препаратів в Харкові.

 Консультації анонімно, безкоштовно. Телефонуйте не відкладайте проблему на потім!

лечение кодеиновой зависимости

 

Лікування кодеіновой залежності в Харкові

Особливості кодеіновой наркоманіі.Что таке кодеіносодержащіе таблетки?

 Кодеїн - це сильнодіючий наркотик, який міститься в маці.

За своєю дією на людину кодеїн дуже схожий на опіум і при вживанні викликає сильне звикання - хімічну завісімость.Прі повторних вживаннях кодеїну відбувається психічний і фізичне звикання. Людина самостійно вже не може впоратися з цією проблемою, втрачає контроль над своїм життям і починає скочуватися вниз, на дно наркотичної ями. Крім цього кодеїн порушує діяльність головного мозку людини, пригнічує дихання, гальмує діяльність шлунково-кишкового тракту, викликає запори, руйнує печінку, і нирки.

 Особливості кодеіновой наркоманії
Що таке кодеіносодержащіе таблетки?

Кодеінозавісімие наркомани вживають добові дози по 1 граму кодеїну і більше, який міститься в 80-90 таблетках. У деяких запущених випадках добова доза досягає до 200 таблеток на добу. Тут дуже важливо вчасно звернутися за допомогою до професіоналів і врятувати людину. Крім кодеїну, до складу цих таблеток входить - терпингидрат і гідрокарбонат натрію, у яких свої побічні ефекти.

 

При тривалому надходженні в організм бікарбонату натрію відбувається сильне харчове отруєння, що супроводжується практично повною відсутністю апетиту, нудотою, болями в шлунку, збудливістю, запамороченням і судомами. Різко відбувається підвищення артеріального тиску. Постійне вживання терпінгідрату дратує рецептори шлунка, і в підсумку неминуче призводить до важких захворювань. Людина практично їсть соду склянками.

 Кодеїн, вплив на зовнішність і психіку людини

Зі збільшенням дози і тривалості прийому таблеток поступово змінюється і деградує психіка людини. Помітно знижується інтелект, дуже сильно страждає пам'ять, що позначається на процесі навчання і ефективності на роботі. Людині неможливо зосередитися ні на чому, так як голова постійно зайнята одним питанням: «Де і за що купити таблетки?» Через погіршення пам'яті молодим людям стає важко сформулювати прості думки.

 

Коли людина не може дістати гроші на наркотики, відразу проявляється агресія, з'являється брехливість, озлобленість, спритність. Молода людина готовий практично на все аби йому дали гроші на таблетки. Як правило, після вживання чергової дози залежні відразу стають енергійними і товариськими, проходить млявість, але роздратування і злість залишається, і як правило виливається на оточуючих.

Зовнішність залежної людини також змінюється. Через відсутність апетиту і неправильного харчування шкіра стає сухою, земляного кольору, очі стекленеют, зіниці звужуються, обличчя постійно втомлене і заплило. Різко знижується вага, постійне зниження кров'яного тиску, відбуваються регулярні запори і утруднене сечовипускання.

 Нам дуже часто задають питання.
Як необхідно лікуватися від кодеіновой залежності?

В першу чергу лікування таких пацієнтів, можливо, ефективно провести тільки в умовах реабілітаційного центру, стаціонару. Тоді таке лікування дасть результат!

Перший етап це детоксикація - необхідно зняти прояви гострої стадії абстинентного синдрому, фізичної ломки. Потім до роботи приступають психологи, реабілітологи, психотерапевти, спеціалісти з питань хімічної залежності.

Самостійно таку залежність вилікувати практично неможливо. У нашому реабілітаційному центрі Ви отримаєте всю необхідну консультативну, психологічну та лікувальну допомогу. Сучасне обладнання, індивідуальні програми реабілітації, первинна психодіагностика залежності, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це основа успішного лікування хімічної залежності. Молода людина, після проходження реабілітації виходить в соціум повноцінним, здоровим людиною.

 

  

Кодтерпін його аналоги (Кодепсін, Кодетерп, Кодесант) і що це таке?
Кодтерпін - медичний препарат, розроблений на основі кодеїну, ставитися до комбінованих протикашльових ліків і має знеболюючу дію, так як синтезований кодеїн з морфіну і опію. Небезпека в застосуванні цього препарату полягає в тому, що він містить кодеїн. Кодеїн за своїми властивостями близький до морфіну і має слабку наркотичним (опіатним) і болезаспокійливу ефектом. Так само кодеїн застосовують і в болезаспокійливих ліках (анальгетиках). Кодеїн містять препарати набрали свою популярність серед наркозалежних через низьку собівартість однієї і легкодоступності. Наркомани добре знайомі з наркотичними властивостями кодеінових ліків і використовують їх, щоб відчути стан ейфорії. Наркотичний ефект подібний при вживанні героїну та інших наркотиків опіоїдної групи. Подібні ліки виробляють і продають у вигляді сиропів і таблеток. Бувають випадки, коли наркоман безконтрольно вживає від 100 до 200 таблеток за один раз і це приводить його до страшного, небезпечного стані передозування. Передозування - токсичне отруєння всього організму, що небезпечно для життя і здоров'я залежної людини.