make ask doctor

 

Наркологічний реабілітаційний центр Харків
Наркологічний центр Харків «Матері проти наркотиків» пропонує лікування наркоманії і алкоголізму в Харкові. Якщо Ви або Ваша рідна близька людина потрапила в павутину залежності, звертайтеся за допомогою та консультаціями в наш Наркологічний центр реабілітації та соціальної адаптації. Це один з перших наркологічних центрів України, де застосовується комплексний, індивідуальний підхід до лікування хвороби залежності. У нас працюють досвідчені професіонали в сфері наркології. Це наркологи, психіатри, психологи, фізіотерапевти, терапевти по хімічної залежності, які і розробляють після детальної діагностики індивідуальну програму реабілітації пацієнта. Основні принципи побудови нашої роботи з пацієнтом - це уважність, розуміння, дружнє участь, співчуття і позитивний настрій на кінцевий результат.

Умови проживання в Наркологічному центрі Харків
Перебуваючи на лікуванні, пацієнт проживає в затишному котеджі, що знаходиться за межею міста, далеко від звичного шуму вулиць і суєти повсякденного життя. Ми забезпечуємо цілодобове спеціальне спостереження, цілодобове лікування, якісне, повноцінне харчування, цікаве проведення дозвілля (сауна, басейн, тренажерний зал, приміщення для гри в настільний теніс). Будівля Наркологічного центру оточене мальовничими ландшафтним парком, де ростуть декоративні рослини, фруктові дерева, квіти. Основною визначною пам'яткою парку є ставок з живою рибою та лататтям. Саме приміщення прикрашає дубовий паркет авторської роботи і настінна ліплення в кожному приміщенні, навіть на кухні. Кожен пацієнт, який переступив поріг нашого Наркологічного реабілітаційного центру, занурюється в атмосферу теплоти, комфорту і безпеки. Більшість пацієнтів не хочуть афішувати своє лікування і місцеперебування, в такому випадку ми пропонуємо їм пройти анонімне лікування наркоманії і алкоголізму в Харкові.

 

Примусове лікування наркоманії або алкоголізму в Наркологічному центрі має свої незаперечні плюси. Іноді пацієнти просять доставити їх в Наркологічну клініку, тоді наші співробітники приїжджають за ними додому і доставляють на лікування (можлива доставка пацієнта з будь-якого міста України). Але бувають випадки, коли, незважаючи на прохання рідних, наркоман або алкоголік заперечує проблему наявності залежності і відмовляється їхати на лікування або ж знаходиться в неадекватному стані. У таких випадках викликайте наших співробітників, вони проведуть з пацієнтом досить переконливу бесіду і мотивують на проходження курсу лікування. Пацієнт буде привезений в Наркологічний центр примусово. Через деякий час, він зрозуміє свої помилки і буде вдячний рідним і співробітникам реабілітаційного наркологічного центру за те, що вирвали його з трясовини залежності.

Наркологічний реабілітаційний центр
Результати роботи нашого Наркологічного реабілітаційного центру в Харкові вагомо спростовують твердження в тому, що хвороба наркоманії або алкоголізму практично неможливо вилікувати. Методи лікування залежностей, які ми застосовуємо і вдячні відгуки рідних і самих пацієнтів, говорять про те, що позбутися від патологічної тяги до наркотиків або алкоголю реально і можливо.

З чого почати, як зважитися?

Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Психолог - фахівець відповість на всі Ваші питання і дасть рекомендації, докладно розповість про те, що робити далі. Навіть в тому випадку, якщо пацієнт не в змозі прийняти рішення або відмовляється від допомоги і рішення за нього приймають його батьки. Ми забронюємо місце в нашому наркологічному центрі або організуємо виїзд фахівців додому.

первинна консультація

Проводиться комплексне обстеження для визначення загального фізичного та психоемоційного стану пацієнта. Аналіз особистості пацієнта, фіксація хронічних захворювань і алергічних реакцій, вид психологічно активної речовини, дозування і частота вживання. Паралельно проводяться консультації рідних пацієнта.

детоксикація організму

Після госпіталізації починається курс медикаментозної детоксикації організму хворого. При наркотичної та алкогольної залежності купірується абстинентний синдром, знімається ломка, при алкоголічні запої - людина виводиться з алкогольного сп'яніння, запою. Процес здійснюється шляхом введення інфузійно (крапельниці) спеціально підібраних відповідно до нагоди медикаментів. Під наглядом лікаря - нарколога. Це вкрай необхідно, тому, що в процесі вживання організм залежної людини сильно отруюється токсичною дією ПАР. Також призначається курс допоміжних лікарських препаратів для безболісності процесу Детокс і нормалізації сну пацієнта.

Лікування. програма реабілітації

Цей етап дуже важливий, тому як саме в цей період відбувається робота пацієнта в рамках терапевтичної групи таких же залежних, яка створює атмосферу підтримки і взаєморозуміння. курс психол