Лечение наркозависисмости в Харькове

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові

Наркотична залежність - смертельна хвороба, яка виникає через фізичну і психологічну пристрасті до наркотичних препаратів. Лікування наркозалежності - це тривалий і складний процес, але якщо підійти до цієї проблеми вчасно і головне професійно можна домогтися позитивного результату і в підсумку Ваша дитина буде тверезий і зможе адаптуватися до нормального життя без наркотиків. Пройшовши курс лікування наркозалежності в нашому реабілітаційному центрі він буде нормально жити, працювати і приносити щастя своєї сім'ї.

На сьогоднішній день у молоді склалася думка - що можна спробувати один раз наркотик, і в цьому випадку ще немає нічого страшного, нічого не трапиться, так думає більшість молодих людей. Грунтуючись на нашому багаторічному досвіді роботи можна стверджувати, що один раз спробувавши препарати змінюють свідомість спайс, коноплю, кодеіносодержащіе таблетки, кодтерпін, кодесан, кодетерп, макові насіннячка, дезоморфін, метадон, амфетамін, героїн, антидепресанти, транквілізатори, снодійні препарати у великих кількостях, молоді хлопці, хлопці і дівчата потрапляють у психологічну залежність від наркотиків і борються з нею до кінця свого життя.

Лечение наркомании

Лікування в наркологічному центрі

Наркотична ломка штовхає людину на все найгірше, що є в людському житті - зрада, злодійство, брехня, обман близьких людей, порушення закону. У людини не залишається ніяких принципів і цінностей, людині на всіх наплювати, крім самого себе і, звичайно ж, своїх наркотиків. Молода людина, фактично ще дитина, потрапляє під страшну силу і владу наркотиків. Він нічого не відчуває, не відчуває ніяких емоцій, для нього головним у житті ставати дістати наркотики будь-яким способом, і найголовніше, він вже не може з цим боротися. Тут необхідно тільки лікування. Чим довший термін вживання, тим більше необхідно наркотиків, звичайно для цього необхідно знайти гроші, великі гроші. Їх доводиться діставати усіма способами - борги, кредити, злодійство, обман і маніпуляції друзями, рідними і близькими. Кайфу і задоволення людина при цьому вже не відчуває, вживає тільки для того що б відчувати себе фізично нормально, при цьому психіка руйнується назавжди, внаслідок чого потім дуже важко піддається реабілітації та адаптації в суспільстві звичайних людей. З будинку починають зникати всі речі які беруть під заставу в ломбардах, приходять повідомлення про банківські позики і кредити, починають виникати проблеми з міліцією і банківською системою, дзвонять і приходять додому люди з погрозами. Батьки бачать, але спочатку не віддають звіт, що відбувається з їхньою дитиною.

Зміни в поведінці очевидні: нервові зриви, різкі перепади настрою від хорошого до поганого і навпаки, погіршення фізичного стану, різкі болі, безсоння, дзвінки по телефону ночами, пропуск роботи, байдужість до всього що відбувається, постійне просиджування за комп'ютером або телевізором, різке роздратування і агресія до всіх хто його оточує і борги, борги, борги. Людина, що вживає наркотики бреше завжди, постійно, всім навколо, бреше навіть самому собі. Тут і зараз вже необхідно приймати вольове рішення і звертатися за допомогою. Єдиний вихід - лікування в спеціалізованому реабілітаційному центрі.

В цей період свого вживання людина повністю втрачає контроль над своєю поведінкою, своїм життям і життям своєї родини. Тепер не він контролює своє життя і вживання наркотиків, а наркотики керують і маніпулюють його життям і життям близьких йому людей, його сім'ї і друзів. Потім йде саме дно вживання - це лікарні, в'язниці та в підсумку кладовищі.

Для ефективного лікування наркоманії і алкоголізму мало просто зняти ломку. Для лікування і реабілітації залежної людини необхідно знати і розуміти з чим Ви зіткнулися і що Вам треба буде пройти. Виходячи з нашого досвіду все наркомани, які проходили лікування в наркологічних лікарнях знову вживають наркотики практично відразу після виходу з лікарні. Лікарі - наркологи, кажуть, що людина минулий курс крапельниць, детоксикацію, зняття ломки, завжди повертається до вживання наркотиків, що після зняття ломки просто необхідно пройти курс лікування в реабілітаційному центрі, що б відновити фізичне і психологічне здоров'я як самого пацієнта, так і його сім'ї. Тоді є реальна можливість подолати цю хворобу назавжди.

Курс лікування - це сукупність реабілітації та соціальної адаптації, включає в себе роботу професійного лікаря нарколога (детоксикація, зняття ломки), роботу психолога, психіатра, реабілітолога, психотерапевта, невропатолога, соціального педагога. Ці люди професіонали, які працюють за такими напрямками як емоційний розвиток, емоційна зрілість, розвиток особистості, психологічна корекція особистості, особистісний ріст, гештальт-терапія, фізичний розвиток і загальне оздоровлення людини. Також процес лікування наркоманії і алкоголізму нерозривно пов'язаний з елементами сімейної психотерапії, група взаємодопомоги для співзалежних родичів також дуже важлива в одужанні, так як, дозволяє працювати з усією родиною залежної людини. Це займає дуже важливе місце в реабілітації і одужання людей потрапили в залежність від наркотиків.

Наші співробітники - професіонали своєї справи, консультанти по хімічної залежності та співзалежності проходили спеціальне навчання, тренінги, школу подолання хімічних залежностей та володіють досвідом, знаннями і навичками про те, що таке хвороба наркоманія і які етапи лікування наркозалежності необхідно пройти, щоб навчитися жити тверезо.

Разом з Вами ми можемо врятувати Вашого рідного людини від загибелі

56447978987

Реабилитационный центр для нарко/алкозависимых

Лечение наркомании "принудительно"      

Рассматривая вопрос, "принудительное лечение наркомании/алкоголизма", необходимо понимать состояние родителей, семьи наркозависимого человека, которые готовы пойти на этот шаг, но никак не могут решиться. Под понятием "принудительное лечение" - это выезд психотерапевта, Оберемок Анны Никоаевны, психологами центра и доставка зависимого человека на лечение. Незнакомые люди, не будет место манипуляциям, тем более люди понимают проблему полностью и разговаривают с зависимым на одном языке, без упреков, криков и всех форм созависимого поведения. Ведь, с одной стороны, если уже ставится такой вопрос на повестку дня – значит ситуация критическая. Сразу хочу заметить что критичной, ситуация выглядит только со стороны родителей, семьи, так как наркозависимый человек зачастую такую точку зрения не разделяет, ему все еще кажется, что он может справиться с зависимостью, регулировать и контролировать ситуацию. Но это самообман и истинную картину видно только со стороны. Это констатируют все – друзья, родственники, соседи, но только не сам зависимый. Вроде бы все ясно – надо лечить, но...

Все-таки что-то останавливает от принудительного лечение наркомании, алкоголизма

Что? Конечно же, страх! Чего боятся родители в "принудительном лечение" наркомании, алкоголизма, давайте разберемся вместе.  Самое первое это угрозы: «Не дай бог, вы меня отправите силой на принудительное лечение! Я вернусь и такое вам устрою», или «Я вернусь и стану назло еще больше употреблять!». Да много ли еще формулировок, манипуляций скрытых и прямых от наркомана и алкоголика слышат родители?

Здесь главное понимать, что происходит на самом деле. А на самом деле наркозависимым человеком также движет страх. Чего же бояться наркоманы в лечение наркомании, алкоголизма? Больные физически и духовно ребята очень боятся утратить свою иллюзию свободы. Ведь как бы ни было плохо, но это плохо уже привычно и стабильно. А лечение наркомании – это значит пережить ломку и это пугает больше всего, причем оттягивать этот болезненный вопрос больше не получится, так уже было неоднократно, за тебя уже кто-то решает, когда это случится. Наступает ужас, паника охватывает человека и в этом состоянии наркозависимый готов наговорить вам кучу гадостей, сделать, все что угодно лишь бы вновь отодвинуть этот момент, хотя бы до очередного понедельника или праздника.

Второе, по мнению большинства родителей, отправить на лечение наркомана, значит, об этом узнают все соседи, друзья, знакомые. Начнутся разговоры, будут сплетничать, показывать пальцем, перестанут доверять. Успокойтесь, только слепо-глухо-немой сосед еще не знает об этом и не обсуждает эту проблему. Кстати, по статистике в 90% случаев, последними об употреблении ребенка узнают именно родители. Точнее они уже давно наблюдают неадекватное поведение, но все еще ищут и находят ему «логическое» объяснение.

Вы все еще боитесь "принудительного лечение наркомании, алкоголизма"?

Тогда вам третий весомый аргумент в пользу принудительного лечения: Если до сих пор ваш ребенок не решился бросить наркотики, алкоголь, то произойти это может слишком поздно. И тогда мотивацией на лечение может стать ВИЧ, Гепатиты или другая физическая проблема, хронических болезней у наркоманов с большим сроком употребления, очень много. Ведь умирают, в большинстве случаев наркоманы от не пресловутых передозировок, а от болезней. Поэтому, если Вы не хотите наблюдать, как медленно умирает Ваш близкий человек, не раздумывайте долго, позвоните и уже специалисты реабилитационного центра, обладающие специальной квалификацией и огромным опытом в принудительном лечение наркомании и алкоголизма будут вырабатывать у вашего ребенка мотивацию к выздоровлению. Психологи и консультанты по химической зависимости будут работать и убеждать клиента начать трезвую жизнь.

Звоните, не откладывайте проблему. Дальше будет только хуже.

лечение наркомании анонимно

Лікування наркоманії анонімно

Інформації про шкоду наркоманії та алкоголізму зараз більш ніж достатньо. Про те, що навіть з один раз вживши наркотик людина може стати залежним на все життя, знають всі, і не дивлячись на це, все більше і більше молодих людей потрапляють в капкан хімічної залежності. Дуже багато молодих людей соромляться своєї хвороби, намагаються самі кинути, приховують хвороба від батьків, близьких, друзів. Звичайно у них нічого не виходить, та й не може вийти. Лікування наркоманії анонімно - вирішення проблеми! Наркоманія - хвороба, яку неможливо подолати поодинці. В результаті хвороба прогресує і якщо вчасно не надати професійну допомогу, хімічна залежність та пристрасть до наркотиків і алкоголю закінчиться трагічно для людини.

Анонімне лікування наркоманії в центрі реабілітації

Якщо людина звертається з проблемою наркоманії в державний наркологічний стаціонар, тоді можлива постановка на наркологічний облік. Пацієнту доведеться відкрити свою "таємницю", і зіткнутися з багатьма проблемами в нашому стереотипному суспільстві.

У майбутньому таке визначення "наркоман", це "клеймо" стане проблемою при влаштуванні на роботу, в соціальному житті людини, навіть при отриманні водійських прав і закордонного паспорта. Такий варіант може прийняти далеко не кожен залежний і не кожна сім'я може піти на таке. Але, не звертаючись по допомогу - ви тільки погіршуєте хвороба!

Наркоманія - це хвороба, яка призводить до деградації і руйнації особистості. Шанс на щасливе майбутнє отримує кожен, хто усвідомив проблему і вирішив стати на шлях одужання. Фахівці Центру мають необхідну кваліфікацію і досвід, що дозволяє гарантувати ефективне лікування наркоманії у пацієнтів з різним ступенем залежності і стажем вживання.

 Ознаки захворювання

Залежність від психотропних та сильнодіючих на ЦНС речовин лікується на будь-якій стадії. Чим раніше хворий і його близькі звернулися до професіоналів, тим ефективніше буде допомогу лікарів і психологів.

Наркоманія і статистика.

Наркоманія - спосіб життя людини, при якому турбота про власне здоров'я і благополуччя втрачають свою цінність. Наркоманія - це смертельне пристрасть до будь-яких психотропних речовин, що входять до групи наркотичних засобів, препаратів. Наркотики згубно впливають на здоров'я людини, що порушує роботу всіх систем організму. Прийом наркотиків змінює хімію мозку і викликає сильну ейфорію, що змінює сприйняття реальності світу. У більшості випадків це призводить до супутніх захворювань, пов'язаних з інтоксикацією організму, що часто закінчується передозуванням і смертю наркозалежного.