Лечение наркомании Львов

 

У нашому Центрі психологічної допомоги «Матері проти наркотиків» надається професійна допомога молодим людям, що страждають наркотичною залежністю, а так само їх сім'ям і родичам. Ми успішно працюємо і допомагаємо хлопцям з усіх куточків України впоратися з цією страшною хворобою.

Довгостроковий комплекс лікувальних заходів, спрямований на лікування наркоманії у Львові, модель реабілітаційного процесу дає гарантію і дійсно допомагає пацієнтам долати фізичну і психологічну залежність від наркотиків і алкоголяНаша програма соціального навчання здоровому способу життя - це реальна допомога для молодих людей, які хочуть позбутися від наркотичної та алкогольної залежності.

  Ми працюємо як з пацієнтами, так і з їх родичами. Цілодобова допомога і підтримка в процесі лікування наркоманії Львів, соціальна адаптація, супровід після проходження лікування, робота з сім'єю, індивідуальні консультації, професійну освіту, соціальні форми відпочинку, постійна постлечебная підтримка - все це основа нашої успішної роботи. Наш комплекс психологічних, соціальних, професійних програм дає гарантію, що людина більше не повернеться до вживання наркотиків і алкоголю.

 Реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» надає допомогу всім пацієнтам, навіть тим, хто вже зневірився і не знає що робити, тим, хто самостійно не може прийняти рішення про початок свого лікування від наркоманії, тим, кого необхідно мотивувати для нормальної, тверезого життя без наркотиків і алкоголю.

 Наша головна мета - допомогти молодим людям позбутися від наркотичної залежності, допомогти рідним пацієнта в цій боротьбі з наркотиками і алкоголем за свою дитину.

Ми займаємося лікуванням наркоманії, реабілітацією, соціальною адаптацією дітей з міста Львів та Львівській області. Наші співробітники завжди зустрінуть батьків пацієнта і нададуть всю необхідну допомогу і підтримку. Ми готові Вам допомогти.

 Консультації анонімно, безкоштовно!