Лечение алкоголизма Харьков

 

 

Методи лікування алкоголізму Харків

Всім вже давно відомо, що вживання наркотиків і алкоголю веде до повної деградації особистості людини, втрати фізичного і психологічного здоров'я, розриву сімейних відносин, розриву зв'язків з друзями і родичами. Самостійність і зайва самовпевненість молодих людей призводить до безрезультатним і нескінченним самостійним спробам кинути наркотики, величезним, змарнованим сумами грошей, проблемам з міліцією, підірване здоров'я батьків, далі повна втрата контролю, в'язниці.

Зіткнувся з цією проблемою молода людина самостійно впоратися з нею вже не може.

Це дуже важливо - стосується кожної сім'ї де є наркозалежний чоловік - якщо не зупинитися, не кинути наркотики і алкоголь, якщо вчасно не звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, психологічної, психотерапевтичної, професійною підтримкою, в результаті, систематичне вживання наркотиків призведе до трагічної загибелі в досить молодому віці.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові - основний напрямок діяльності нашого реабілітаційного центру.

Наркотична ломка штовхає наркозалежного на все найгірше, що є в людському житті - зрада, злодійство, обман близьких людей, порушення закону. Людині на всіх наплювати, крім самого себе і, звичайно ж, своїх наркотиків. Молода людина, фактично ще дитина, потрапляє під страшну силу і владу наркотиків. Він нічого не відчуває, не відчуває ніяких емоцій, для нього головним у житті ставати дістати наркотики будь-яким способом, і найголовніше, він вже не може з цим боротися. Чим довший термін вживання, тим більше необхідно наркотиків, звичайно для цього необхідно знайти гроші, великі гроші. Їх доводиться діставати усіма способами - борги, кредити, злодійство, обман і маніпуляції друзями, рідними і близькими. З будинку починають зникати всі речі які беруть під заставу в ломбардах, приходять повідомлення про банківські позики і кредити, починають виникати проблеми з міліцією і банківською системою, дзвонять і приходять додому люди з погрозами.

Батьки бачать, але спочатку не віддають звіт, що відбувається з їхньою дитиною. Зміни в поведінці очевидні - нервові зриви, різкі перепади настрою від хорошого до поганого і навпаки, погіршення фізичного стану, різкі болі, безсоння, дзвінки по телефону ночами, пропуск роботи, байдужість до всього що відбувається, постійне просиджування за комп'ютером або телевізором, різке роздратування і агресія до всіх хто його оточує і борги, борги, борги. Людина, що вживає наркотики бреше завжди, постійно, всім навколо, бреше навіть самому собі. Тепер не він контролює своє життя, а наркотики керують і маніпулюють його життям і життям близьких йому людей, його сім'ї. Потім йде саме дно вживання - це лікарні, в'язниці та в підсумку кладовищі.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові - один з головних напрямків роботи нашого медичного центру. Наш реабілітаційний центр в Харкові пропонує комплекс послуг з надання допомоги алко та наркозалежним людям та їхнім батькам, сім'ям - всім тим, хто зіткнувся з цією проблемою і не знає що робити.

У нашому Центрі процес реабілітації і соціальної адаптації включає в себе роботу професійного лікаря - нарколога (детоксикація, зняття ломки, курс крапельниць), роботу психолога, психіатра, реабілітолога, психотерапевта, соціального педагога, які працюють за такими напрямками як розвиток особистості, психологічна корекція, особистісний ріст, гештальдт-терапія, трудотерапія, фізичне і соціальний розвиток пацієнта. Також сімейна психотерапія, група взаємодопомоги для співзалежних родичів дуже важлива в одужанні пацієнта, так як, дозволяє працювати з усією родиною пацієнта.

Наші співробітники лікарі - наркологи, психологи, психотерапевти, реабілітологи, адміністрація центру, консультанти по хімічної залежності та співзалежності проходили спеціальне навчання, тренінги, школу подолання хімічних залежностей та володіють досвідом, знаннями і навичками про те, що таке хвороба наркоманія і які етапи необхідно пройти , щоб навчитися жити тверезо. Наша програма лікування наркоманії в Харкові на сьогоднішній день дає ефективний результат в лікуванні цієї хвороби. Ми допоможемо Вам впоратися з цією проблемою. За час нашої роботи сотні хлопців з усіх куточків України пройшли курс реабілітації і зараз живуть повноцінним тверезим життям.

 

Консультації анонімно, безкоштовно!