Лечение наркомании Киев

 

Лікування наркоманії в Києві

Рішення батьків або самостійне бажання молодої людини звернутися за допомогою в наш центр психологічної допомоги "Матері проти наркотиків" - це початок важкого шляху до тверезого життя без наркотиків і алкоголю. Наш Центр намагається зробити курс лікування наркоманії Київ максимально комфортним і ефективним. Співробітники нашого Центру завжди зустрінуть пацієнта і його батьків, супроводжуватимуть і нададуть необхідну консультативну допомогу.

 

Лікар-нарколог проводить первинне обстеження пацієнта, визначить ступінь залежності і програму детоксикації. Детоксикація проходить абсолютно безболісно і максимально комфортно для кожного пацієнта, це один з найбільш важливих елементів курсу лікування наркоманії в Києві. Далі психолог і психотерапевт нашого Центру встановлять індивідуальний план проходження реабілітації та соціальної адаптації для молодої людини. Фахівці з хімічної залежності почнуть роботу по мотивації пацієнта до подальшої тверезого життя. Найважливіші напрямки лікування наркоманії в Києві є розвиток особистості пацієнта, психологічна корекція, клієнт-орієнтований підхід, гештальдт-терапія, робота за принципом "рівний-рівному", ефективний коучинг.

 

Наша програма лікування наркоманії в Києві на сьогоднішній день дає найефективніший результат в лікування наркоманії. Ми допоможемо Вам впоратися з цією проблемою. За час нашої роботи сотні хлопців з усіх куточків України пройшли курс лікування від наркоманії в Києві і зараз живуть повноцінним тверезим життям.

 

Консультації анонімно, безкоштовно!