Лечение наркомании Киев

 

Лікування наркоманії в Києві

Рішення батьків або самостійне бажання молодої людини звернутися за допомогою в наш центр психологічної допомоги "Матері проти наркотиків" - це початок важкого шляху до тверезого життя без наркотиків і алкоголю. Наш Центр намагається зробити курс лікування наркоманії Київ максимально комфортним і ефективним. Співробітники нашого Центру завжди зустрінуть пацієнта і його батьків, супроводжуватимуть і нададуть необхідну консультативну допомогу.

 

Лікар-нарколог проводить первинне обстеження пацієнта, визначить ступінь залежності і програму детоксикації. Детоксикація проходить абсолютно безболісно і максимально комфортно для кожного пацієнта, це один з найбільш важливих елементів курсу лікування наркоманії в Києві. Далі психолог і психотерапевт нашого Центру встановлять індивідуальний план проходження реабілітації та соціальної адаптації для молодої людини. Фахівці з хімічної залежності почнуть роботу по мотивації пацієнта до подальшої тверезого життя. Найважливіші напрямки лікування наркоманії в Києві є розвиток особистості пацієнта, психологічна корекція, клієнт-орієнтований підхід, гештальдт-терапія, робота за принципом "рівний-рівному", ефективний коучинг.

 

Наша програма лікування наркоманії в Києві на сьогоднішній день дає найефективніший результат в лікування наркоманії. Ми допоможемо Вам впоратися з цією проблемою. За час нашої роботи сотні хлопців з усіх куточків України пройшли курс лікування від наркоманії в Києві і зараз живуть повноцінним тверезим життям.

 

Консультації анонімно, безкоштовно!

 

 

Лечение алкоголизма Харьков

 

 

Методи лікування алкоголізму Харків

Всім вже давно відомо, що вживання наркотиків і алкоголю веде до повної деградації особистості людини, втрати фізичного і психологічного здоров'я, розриву сімейних відносин, розриву зв'язків з друзями і родичами. Самостійність і зайва самовпевненість молодих людей призводить до безрезультатним і нескінченним самостійним спробам кинути наркотики, величезним, змарнованим сумами грошей, проблемам з міліцією, підірване здоров'я батьків, далі повна втрата контролю, в'язниці.

Зіткнувся з цією проблемою молода людина самостійно впоратися з нею вже не може.

Це дуже важливо - стосується кожної сім'ї де є наркозалежний чоловік - якщо не зупинитися, не кинути наркотики і алкоголь, якщо вчасно не звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, психологічної, психотерапевтичної, професійною підтримкою, в результаті, систематичне вживання наркотиків призведе до трагічної загибелі в досить молодому віці.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові - основний напрямок діяльності нашого реабілітаційного центру.

Наркотична ломка штовхає наркозалежного на все найгірше, що є в людському житті - зрада, злодійство, обман близьких людей, порушення закону. Людині на всіх наплювати, крім самого себе і, звичайно ж, своїх наркотиків. Молода людина, фактично ще дитина, потрапляє під страшну силу і владу наркотиків. Він нічого не відчуває, не відчуває ніяких емоцій, для нього головним у житті ставати дістати наркотики будь-яким способом, і найголовніше, він вже не може з цим боротися. Чим довший термін вживання, тим більше необхідно наркотиків, звичайно для цього необхідно знайти гроші, великі гроші. Їх доводиться діставати усіма способами - борги, кредити, злодійство, обман і маніпуляції друзями, рідними і близькими. З будинку починають зникати всі речі які беруть під заставу в ломбардах, приходять повідомлення про банківські позики і кредити, починають виникати проблеми з міліцією і банківською системою, дзвонять і приходять додому люди з погрозами.

Батьки бачать, але спочатку не віддають звіт, що відбувається з їхньою дитиною. Зміни в поведінці очевидні - нервові зриви, різкі перепади настрою від хорошого до поганого і навпаки, погіршення фізичного стану, різкі болі, безсоння, дзвінки по телефону ночами, пропуск роботи, байдужість до всього що відбувається, постійне просиджування за комп'ютером або телевізором, різке роздратування і агресія до всіх хто його оточує і борги, борги, борги. Людина, що вживає наркотики бреше завжди, постійно, всім навколо, бреше навіть самому собі. Тепер не він контролює своє життя, а наркотики керують і маніпулюють його життям і життям близьких йому людей, його сім'ї. Потім йде саме дно вживання - це лікарні, в'язниці та в підсумку кладовищі.

Лікування наркоманії та алкоголізму в Харкові - один з головних напрямків роботи нашого медичного центру. Наш реабілітаційний центр в Харкові пропонує комплекс послуг з надання допомоги алко та наркозалежним людям та їхнім батькам, сім'ям - всім тим, хто зіткнувся з цією проблемою і не знає що робити.

У нашому Центрі процес реабілітації і соціальної адаптації включає в себе роботу професійного лікаря - нарколога (детоксикація, зняття ломки, курс крапельниць), роботу психолога, психіатра, реабілітолога, психотерапевта, соціального педагога, які працюють за такими напрямками як розвиток особистості, психологічна корекція, особистісний ріст, гештальдт-терапія, трудотерапія, фізичне і соціальний розвиток пацієнта. Також сімейна психотерапія, група взаємодопомоги для співзалежних родичів дуже важлива в одужанні пацієнта, так як, дозволяє працювати з усією родиною пацієнта.

Наші співробітники лікарі - наркологи, психологи, психотерапевти, реабілітологи, адміністрація центру, консультанти по хімічної залежності та співзалежності проходили спеціальне навчання, тренінги, школу подолання хімічних залежностей та володіють досвідом, знаннями і навичками про те, що таке хвороба наркоманія і які етапи необхідно пройти , щоб навчитися жити тверезо. Наша програма лікування наркоманії в Харкові на сьогоднішній день дає ефективний результат в лікуванні цієї хвороби. Ми допоможемо Вам впоратися з цією проблемою. За час нашої роботи сотні хлопців з усіх куточків України пройшли курс реабілітації і зараз живуть повноцінним тверезим життям.

 

Консультації анонімно, безкоштовно!

Лечение наркомании Львов

 

У нашому Центрі психологічної допомоги «Матері проти наркотиків» надається професійна допомога молодим людям, що страждають наркотичною залежністю, а так само їх сім'ям і родичам. Ми успішно працюємо і допомагаємо хлопцям з усіх куточків України впоратися з цією страшною хворобою.

Довгостроковий комплекс лікувальних заходів, спрямований на лікування наркоманії у Львові, модель реабілітаційного процесу дає гарантію і дійсно допомагає пацієнтам долати фізичну і психологічну залежність від наркотиків і алкоголяНаша програма соціального навчання здоровому способу життя - це реальна допомога для молодих людей, які хочуть позбутися від наркотичної та алкогольної залежності.

 Лечение наркомании Запорожье

 

 У нашому Центрі психологічної допомоги «Матері проти наркотиків» надається професійна допомога в лікування наркоманії і лікування алкоголізму пацієнтам з міста Запоріжжя та Запорізької області, які страждають від наркотичної та алкогольної залежності. Ми допомагаємо сім'ям хлопців, родичам і близьким, надаємо консультативну та психологічну підтримку.

 Наша мета - допомогти молодим людям позбутися від наркотичної та алкогольної залежності, допомогти рідним пацієнта в цій боротьбі з наркотиками і алкоголем, за свою дитину.

 Ми займаємося лікуванням, реабілітацією, соціальною адаптацією, постлечебной психологічною підтримкою хлопців з міста Запоріжжя та Запорізької області.

Наші співробітники завжди підтримають, нададуть консультативну допомогу, зустрінуть батьків пацієнта, супроводжуватимуть пацієнта в Центр.

 Наша робота включає в себе - кваліфіковану допомогу залежній людині в усвідомленні існуючої проблеми наркологічної та алкогольної залежності, програма розвиток особистості, психологічна корекція пацієнта тренінг "7 навичок успішних людей", самореалізація через творчість, постановка цілей на подальшу тверезе життя, формування заперечення до вживання ПАР (психо-активних речовин), робота з почуттями людини, навчання навичкам самоаналізу, програма самореалізації пацієнта як повноправного члена суспільства, без вживання наркотиків і алкоголю, допомога і підготовка до взаємодії з тверезими людьми в групах взаємодопомоги, стабілізація способу життя за допомогою групових та індивідуальних консультацій, робота за принципом «рівний-рівному», відновлення втрачених принципів і цінностей, відновлення психологічної, фізичної, емоційної, інтелектуальної сфер особистості людини, які були зруйновані при вживанні наркотиків, корекція і робота з психологічними особливостями пацієнта і його сім'ї, постійне, цілодобове супровід, консультації фахівців, допомога в подоланні проблем, що ведуть до вживання наркотиків і алкоголю, мотивація і переконання людини в необхідності лікування і проходженні реабілітації для позбавлення від наркоманії та алкоголізму, індивідуальні анонімні консультації - наша авторська методика дає основу для успіху, для повернення пацієнта в звичайну, нормальну, тверезе життя.

 

Консультації анонімно, безкоштовно! Дзвоніть!

 

 

 

Лечение наркомании Днепропетровск

 

Якщо Ваша дитина вживає наркотики і алкоголь, і Ви при цьому нічого не робите - знайте, наслідки будуть найжахливішими.

Наркоманія штовхає людину на все найгірше - обман, злодійство, зрада, брехня, порушення закону і т.п. Молода людина, потрапляє під страшну владу наркотиків і алкоголю. Лікування наркоманії в Дніпропетровську - одне з найбільш важливих напрямків нашої діяльності. Для залежної людини головним сенсом в житті ставати добути наркотики - будь-яким способом. І найголовніше, людина вже не може самостійно контролювати своє життя і не може боротися зі своєю проблемою самотужки.