Що таке спайс і залежність від міксів?

Спайс - сучасний наркотик який ставитися до групи психоактивних речовин не природного походження. Це синтетичний наркотик, який за своїми властивостями викликає звикання, сильну хімічну залежність. Спайс є сильнодіючим наркотиком і його вживання небезпечно для здоров'я і життя людини. За своєю наркотичною дією спайс як курильна суміш у багато разів сильніше ніж марихуана. Смертельний наркотик продають як подрібнену траву, яку обробили небезпечним хімічним розчином, спеціальним наркотичним реагентом. На сьогоднішній день в сучасному світі існує понад 100 видів цього психоактивної речовини, яке наркокур'єри поширюють як бренд курильних сумішей «СПАЙС». У суспільстві курців наркотичних речовин уже склався небезпечний і хибний міф про те, що спайс нагадує за дією коноплю, марихуану. Але доведено що наркотичний ефект, який чинить цей наркотик в п'ять, а то і більше разів сильніше ніж від травички (марихуани). У більшості, практично завжди куріння Спайс викликає сильне хімічне отруєння і наркотичну передозування, що закінчується смертю. Спайс вважається молодіжним наркотиком, який споживають більше діти, які не досягли 18 років. Свою популярність ці наркотики набрали завдяки кільком соціальним чинникам: дешевизна і легкодоступность наркотиків, анонімний і безконтактний спосіб придбання (купівлі наркотиків, Спайс через інтернет), легкий спосіб вживання (всі способи куріння), міфи серед молоді щодо безпеки спайса. Ви можете переконатися в небезпеці цього наркотику подивившись відео про спайсових наркоманів в інтернет ресурсі ютуба (you tube).

 

Ознаки, за якими можна легко переконатися що людина вживає наркотик спайс або як впізнати спайсовую залежність: нехарактерні і різкі зміни в способі життя людини, скритність, часті втечі з дому з якихось причин, у дітей і підлітків часто з'являються нові і сумнівні знайомі, інтерес до навчання і захопленням пропадає, червоні і каламутні очі, сухий кашель курця, підвищена пітливість, кола під очима, блідість і сухість шкіри, зниження ваги, брехливість, проблеми з фінансами, невиразна і уповільнена мова, поведінка як при алкогольному сп'янінні, але без запаху перегару, підозрілі пакетики з якоюсь травичкою, відвідування інтернет сайтів та соціальних мереж (месенджерів) магазинів продажу наркотичних речовин.

 

Як розвивається наркотична залежність від Спайс і які стадії характерні для хімічної залежності від міксів:

- психічна залежність: вживання наркотиків виправдовується інтересом, цікавістю, пошук гострих, нових і незвичайних відчуттів, подолання комплексів і страхів в спілкуванні з людьми. Ці та подібні інші переконання формують у людини стійку психологічну залежність і формують переконання що залежний вживає наркотик спайс тільки виключно заради кайфу, задоволення. У період ранньої стадії розвитку хімічної залежності людина не помічає проблеми вживання наркотиків, так як помилки мало значимі в повсякденному житті і їх важко пов'язати з наркоманією.

- фізична залежність, звикання організму людини до наркотику. Підвищується толерантність до курильним сумішей і для отримання кайфу наркозалежному необхідна велика дозування наркотику. Наркотик на цьому етапі вживання, куріння спайса ставати невід'ємною частиною життя людини. Небезпека цього етапу полягає в розвиток ломки (абстинентного синдрому), що несе загрозу здоров'ю і життю людини.

- психосоматичні розлади, психози і на цій стадії розвитку наркоманії відбуваються страшні і небезпечні руйнування фізичного (тіла) і психологічного наркозалежного здоров'я людини. У багатьох випадках в цей період велика ймовірність летального результату для людини, якщо не лікувати наркоманію як залежність від Спайс.