Марихуана - психоактивну речовину, природного походження, що отримується з рослини конопель, при вживанні впливає як наркотик психоделічного типу. Психоактивні речовини (наркотичні канабіноїди) які містяться в коноплях надають згубний вплив на організм людини, викликають залежність як на психологічному, так і на фізичному рівнях. При такому негативному впливі марихуани залежній людині необхідно пройти курс лікування від наркотиків в наркологічній клініці. У наркоцентром психолог, психотерапевт, психіатр і нарколог нададуть наркологічну допомогу і повернуть людини до здорового життя і залежний від конопель буде насолоджуватися тверезим життям без наркотиків.

До яких наслідків веде вживання марихуани?

Побічні ефекти і негативні наслідки від куріння марихуани (конопель) з'являються не відразу, а через певний проміжок часу, в залежності від фізіологічних особливостей людини. Курець конопель вважає, що з ним все нормально, так як зміни непомітні для самого наркозалежного і поступово викликають звикання до наркотику. Що ставати дуже небезпечною загрозою для здоров'я і життя наркозалежного і його оточення. Будь-наркотик і в тому числі марихуана отруюють і руйнують організм людини вимиваючи життєво важливі вітаміни, мінерали та інші елементи які потрібні для нормальної роботи всіх систем організму. Токсичність речовин марихуани швидко не виводяться і отруйні речовини накопичуватися в тілі людини надовго, вони руйнують організм зсередини. Марихуана викликає тимчасові, а іноді і постійні порушення репродуктивних функцій, що може стати причиною стерильності у чоловіків (спад активності сперматозоїдів), і порушення гормонального фону і менструальних циклів у жінок. У споживачів конопель порушується харчова поведінка, обмін речовин і через погану роботи організму клітини тіла функціонують неправильно що шкодить системі кровопостачання і погіршує роботу серця. Таким чином у наркозалежного від конопель підвищується ризик непритомності (короткостроковій втрати свідомості, що може бути загрозою на роботі і в побуті для оточуючих). У деяких випадках можливі інфаркт, інсульт, коли куріння конопель, марихуани викликає коливання артеріального тиску (що шкодить кровоносним судинам). Це обов'язково призводить до порушення нормальної роботи всієї нервової системи організму людини, що небезпечно для життя і здоров'я залежного.

Травка не наркотик, тоді чому мозок курця марихуани, коноплі руйнується?

Марихуана надає фізичний вплив на тіло людини сп'яняючи мозок і руйнуючи психіку. Небезпека полягає в тому, що наркотик і його токсини які викликають ейфорію (марихуана, коноплі) руйнують судини в головному мозку і уповільнює процеси кровопостачання. Тоді відбуваються дистрофічні зміни на клітинному рівні, які малопомітні і не відчутні для самого наркомана. Таке порушення структури клітин головного мозку приводить людину до незворотних наслідків. Що негативно позначається на його життя. Це може бути слабоумство, зниження інтелекту і здатності до навчання, погіршення короткочасної і довгострокової пам'яті, порушення координації рухів. У слідстві психічних розладів, викликаних вживанням марихуани, коноплі порушується здатність адекватно сприймати самого себе і навколишній світ. Що негативно позначається на здатності правильно приймати рішення і відстежувати причинно-наслідкові зв'язки.