Хороший наркологічний центр - це цілодобова наркологічна допомога в місті Харкові, здійснювана Центром психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків» у співпраці з кращими наркологічні клініками в регіоні.

Алкоголізм і наркоманія одні з найпоширеніших видів залежностей, при яких вживання хімічних речовин (алкоголю, наркотиків) дуже швидко викликає у людини втрату контролю над своїм мисленням і поведінкою, призводить до психічних і поведінкових розладів і деградації особистості людини. Життя починає йти під укіс, - люди втрачають здоров'я, роботу, майно, капітал, друзів і знайомих, руйнуються цілі сім'ї. Такі серйозні проблеми, життєві труднощі, що виникли в результаті зловживання, залишають залежного на самоті, вирішити їх він вже не здатний і в 90% випадків алкоголік або наркоман спрямовує всі свої дії на саморуйнування, що приводить до смерті людини, сім'ї, суспільства, країни і нації в цілому. Завдання цивілізованого і сучасного суспільства - допомагати один одному, не закривати очі на проблеми, не відвертатися від алкоголіків і наркоманів, як від прокази і протягувати руку допомоги людям і сім'ям, які зіткнулися з такими труднощами.

Алкоголізм і наркоманія - це захворювання, які вимагають особливого, професійного, кваліфікованого та комплексного підходу для ефективного вирішення.
Наркологічний центр «Матері проти наркотиків» надає професійну наркологічну допомогу в умовах стаціонару, під чуйним увагою міждисциплінарного колективу фахівців, таких як лікар-нарколог, лікар-психотерапевт, психолог, лікар-психіатр, соціальний педагог, юрист і досвідчений медичний персонал.

Звернувшись в наркологічну клініку і центр психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків», ви отримаєте комплексне лікування залежності за доступною ціною. У нашому центрі медикаментозна допомога при детоксикації організму (виведення токсичних речовин), супроводжується психологічною підтримкою клієнта на всіх етапах лікування з самого першого дня стаціонару. Лікар - нарколог надає всі види наркологічної допомоги при будь-якій стадії залежності, навіть в найскладніших випадках.

Фахівці центру підберуть індивідуальну програму з лікування, що дасть людині можливість швидко відновити фізичне, психологічне і соціальне здоров'я і повернутися до гармонійної і якісного життя. Ми пропонуємо нашим залежним клієнтам не обмежуватися лікарським курсом лікування, а за бажанням продовжити стаціонар в нашому центрі «МПН» і пройти курс психологічної програми реабілітації за авторською методикою «Емоційна зрілість», що дасть можливість не просто відновитися, але і отримати розвиток особистості і стати авторами свого життя.

Наші фахівці володіють багаторічним досвідом (більше 30 років) в сфері лікування хімічних і поведінкових залежностей. Ми пропонуємо допомогу в подоланні:
- алкоголізму;
- наркоманії;
- ігроманії;
- інтернет - залежності;
- обсесивно - компульсивних розладів;
- фобій;
- сексоголізму;
- шопогалізма;
- співзалежності.
Ми гарантуємо всім залежним ефективну програму по лікуванню залежної поведінки.