Можно ли бросить наркотики

Чи можна кинути наркотики назавжди?

Існує безліч способів і методик лікування різних форм залежності. Ефективна і працює на сьогоднішній день програма - це детоксикація і психологічна реабілітація, за якою працюють наші наркологи, психотерапевти, невропатологи, психологи.

Лікування наркотичної, алкогольної залежності включає в себе:

- завдання номер № 1 - зняття фізичної залежності, повне очищення організму, оздоровлення, профілактика хронічних захворювань, лімфодренажний масаж, баня, басейн, очищення крові, плазмаферез.

Як це зробити?
Пакет ЕКСПРЕС 14 днів
Рекомендовано людям:
• Якщо людина працює або навчається, з обмеженим часом
• В початковому етапі залежно
• Без супутніх соматичних і психічних ускладнень
• З малої наркотичної, алкогольної інтоксикацією
• З високою мотивацією до тверезості, соціальною адаптацією

Пакет ЕКСПРЕС це:
• Безболісне позбавлення від абстинентного синдрому (ломки, похмілля)
• Очистити організм від токсинів, наркотиків, алкоголю
• Зняти фізичну залежність від хімічних речовин
• Відновити фізичний стан організму
• Відновити здоровий ритм життя
• Зняти стрес, відновити сон, відновити сили, поспілкуватися з психотерапевтом

У пакет «ЕКСПРЕС» включено:
• Діагностичне обстеження наркологом
• Психологічна діагностика
• Консультації та рекомендації психолога та психотерапевта.
• Проживання в комфортних умовах
• 4-х разове харчування
• Комплекс фізіотерапевтичних процедур (масаж, сауна, басейн)

 

z2  109  783

Фахівці Центру "Матері проти наркотиків" допоможуть Вам підібрати оптимальний пакет, як кинути наркотики / алкоголь.


Хочете поставити запитання? Дзвоніть прямо зараз.

Пропонуємо пакетні послуги при лікуванні наркоманії і алкоголізму

Хороший наркологічний центр - це цілодобова наркологічна допомога в місті Харкові, здійснювана Центром психологічної реабілітації «Матері проти наркотиків» у співпраці з кращими наркологічні клініками в регіоні.

Алкоголізм і наркоманія одні з найпоширеніших видів залежностей, при яких вживання хімічних речовин (алкоголю, наркотиків) дуже швидко викликає у людини втрату контролю над своїм мисленням і поведінкою, призводить до психічних і поведінкових розладів і деградації особистості людини. Життя починає йти під укіс, - люди втрачають здоров'я, роботу, майно, капітал, друзів і знайомих, руйнуються цілі сім'ї. Такі серйозні проблеми, життєві труднощі, що виникли в результаті зловживання, залишають залежного на самоті, вирішити їх він вже не здатний і в 90% випадків алкоголік або наркоман спрямовує всі свої дії на саморуйнування, що приводить до смерті людини, сім'ї, суспільства, країни і нації в цілому. Завдання цивілізованого і сучасного суспільства - допомагати один одному, не закривати очі на проблеми, не відвертатися від алкоголіків і наркоманів, як від прокази і протягувати руку допомоги людям і сім'ям, які зіткнулися з такими труднощами.

На сьогоднішній день популярними наркотиками стали медичні препарати, які з легкістю можна придбати практично в будь-якій аптеці без пред'явлення рецепта лікаря. Наркологи та багато лікарів дуже стурбовані ситуацією, що склалася з безконтрольною і безвідповідальною продажем ліків, що містять в своєму складі психоактивні речовини. Виходячи з цього, препарат легко може виявитися в руках дитини-підлітка, що дуже небезпечно для життя і здоров'я цікавого чада. Такі препарати, як лірика і її аналоги (неогабін, габана, Габантин, прегабалін, ограни, альгеріка), небезпечні не тільки для юного покоління, а й для більш дорослої людини. Ці препарати часто призначає лікар як протисудомну або протиепілептичну терапію при невралгічних захворюваннях, нейропатических болях. При тривалому і безконтрольному прийомі препарату виникає звикання і як наслідок результат такого самолікування призводить людини до наркотичної (хімічної) залежності. У разі перевищення дозування рекомендованої приписом лікаря, препарат ставати небезпечним для життя і викликає сильне наркотичне сп'яніння, людина перестає контролювати свої дії, свою поведінку. Коли після тривалого і систематичного зловживання таблетками людина кидає лірику (припиняє прийом препарату) настає період ломки, абстинентного синдрому. Простими словами, якщо кинути лірику, то починається болісна ломка і в цьому випадку для збереження здоров'я і життя потрібно звернутися до лікаря-нарколога.

Марихуана - психоактивну речовину, природного походження, що отримується з рослини конопель, при вживанні впливає як наркотик психоделічного типу. Психоактивні речовини (наркотичні канабіноїди) які містяться в коноплях надають згубний вплив на організм людини, викликають залежність як на психологічному, так і на фізичному рівнях. При такому негативному впливі марихуани залежній людині необхідно пройти курс лікування від наркотиків в наркологічній клініці. У наркоцентром психолог, психотерапевт, психіатр і нарколог нададуть наркологічну допомогу і повернуть людини до здорового життя і залежний від конопель буде насолоджуватися тверезим життям без наркотиків.

Що таке спайс і залежність від міксів?

Спайс - сучасний наркотик який ставитися до групи психоактивних речовин не природного походження. Це синтетичний наркотик, який за своїми властивостями викликає звикання, сильну хімічну залежність. Спайс є сильнодіючим наркотиком і його вживання небезпечно для здоров'я і життя людини. За своєю наркотичною дією спайс як курильна суміш у багато разів сильніше ніж марихуана. Смертельний наркотик продають як подрібнену траву, яку обробили небезпечним хімічним розчином, спеціальним наркотичним реагентом. На сьогоднішній день в сучасному світі існує понад 100 видів цього психоактивної речовини, яке наркокур'єри поширюють як бренд курильних сумішей «СПАЙС». У суспільстві курців наркотичних речовин уже склався небезпечний і хибний міф про те, що спайс нагадує за дією коноплю, марихуану. Але доведено що наркотичний ефект, який чинить цей наркотик в п'ять, а то і більше разів сильніше ніж від травички (марихуани). У більшості, практично завжди куріння Спайс викликає сильне хімічне отруєння і наркотичну передозування, що закінчується смертю. Спайс вважається молодіжним наркотиком, який споживають більше діти, які не досягли 18 років. Свою популярність ці наркотики набрали завдяки кільком соціальним чинникам: дешевизна і легкодоступность наркотиків, анонімний і безконтактний спосіб придбання (купівлі наркотиків, Спайс через інтернет), легкий спосіб вживання (всі способи куріння), міфи серед молоді щодо безпеки спайса. Ви можете переконатися в небезпеці цього наркотику подивившись відео про спайсових наркоманів в інтернет ресурсі ютуба (you tube).