Виведення із запою в Харкові

Виведення із запою, це найпоширеніша послуга наркології у Харкові. Саме виведення із запою стає першим етапом при лікуванні такої хвороби, як алкоголізм. Виведення із запою дуже важливий крок, у тому випадку, якщо він потім супроводжується подальшим лікуванням алкозалежної людини в реабілітаційному центрі. Якщо після виведення із запою, пацієнт не продовжує лікування, то в більшості випадків йому доведеться знову і знову проходити процедуру детоксикації та виведення алкоголю з організму.

Що таке алкогольний запій?
Запій є одним із найнебезпечніших проявів алкоголізму. Перебуваючи в запійному стані, людина п'є алкоголь вже не заради отримання задоволення чи розслаблення, а лише для того, щоб прийти в "норму", на його думку, а часом просто не померти. Причиною запійного стану є те, що людина, що випиває, втрачає здатність і твердість духу перетерпіти ранкову похмільну абстиненцію (фізичну та психічну ломку). І він чудово усвідомлює, що в такому жахливому стані немає кращих «ліків», ніж чергова доза спиртного, яка «поставить на ноги» і поверне до колишнього життя. Але природно, через якийсь час дія алкоголю ослабне і йому потрібна нова доза. Це і є механізм запою. Алкоголік в даному випадку є рабом своєї залежності, перебуваючи в самому критичному стані, не може зупинитися, що загрожує загибеллю цієї людини. Багато хто так і вмирає, не виходячи зі стану запою. Чому це відбувається? Причина полягає в тому, що в стані різкого зниження вмісту алкоголю в крові та водно-сольового дисбалансу порушуються парктично всі життєво важливі функції людського організму. Людина стає агресивною, дратівливою, синдром різкої відміни алкоголю загрожує «білою гарячкою» або «білочкою» як це називають у народі. Насправді це алкогольний психоз – один із найпоширеніших випадків неправильного виходу з алкогольного запою. При алкогольній інтоксикації запой супроводжується похміллям.

Основні ознаки похмілля

Жага, сухість у роті
Сильний пульсуючий головний біль, тяжкість у голові, запаморочення
Сплутаність свідомості, координація рухів порушена
Тремор (тремтіння) рук
Налиті кров'ю опухлі очі
Нудота блювота
Тривога, страх, дратівливість
Як вивести людину із запою?
Виведення з алкогольного запою повинне починатися відразу, як тільки алкоголіка виявлять близькі люди в такому стані. Вони можуть, звичайно, самостійно спробувати допомогти хворому, але, як показує загальна практика, набагато ефективніше буде в такому разі звернутися за допомогою до профільних фахівців. Перевагою лікування запою в умовах стаціонарного Центру, наркологічної клініки є безпека та ефективність лікування алкоголізму, і те, що виведення із запою без ефективних препаратів практично неможливе. Організм алкоголіка, внаслідок вживання спиртного, постійно піддається фізіологічним та біохімічним порушенням, поряд супутніх захворювань печінки (цироз, гепатит, жирова дистрофія). Також може бути панкреатит, гастрит, виразки, гіпертонія, аритмія. Крім усього вищезгаданого, можуть мати місце порушення психіатричного характеру: депресії, афективні розлади, суїцидальні нахили.

Виведення із запою у Харкові Ви можете довірити нашим спеціалістам наркологічного центру реабілітації та соціальної адаптації «Матері проти наркотиків». Виклик нашого фахівця є конфіденційною інформацією, не варто побоюватися потрапити на облік до наркологічного диспансеру після звернення до нас.

Головний та основний принцип нашого лікування – це індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Процес виведення із запою
У наркології немає однакових випадків, тому щоразу фахівці знаходять індивідуальні підходи до пацієнтів. У міру прогресування хвороби алкоголізм, синдром абстиненції набуває затяжного і тяжкого перебігу, при цьому тривалість його може становити до 7 діб і посилюватися різними супутніми захворюваннями. Висновок із запою призначений для того, щоб зняти важку фізичну залежність хворого та усунути абстинентний синдром. Лікар нарколог використовує лише перевірені сертифіковані лікарські препарати.