Лікування пивного алкоголізму в Харкові

У міжнародній класифікації немає такого діагнозу, як «пивний алкоголізм», але даний факт не робить це захворювання менш небезпечним, так як цей різновид залежності від алкоголю проходить всі стадії, характерні для алкоголізму в цілому. Саме поняття «пивний алкоголізм» включає в себе хвороблива пристрасть не тільки до пива, але і до вживання будь-яких коктейлів і слабоалкогольних напоїв. Однією з особливостей пивного алкоголізму є непомітність розвитку.

Часто рідні та близькі алкоголіка не помічають того, що у людини вже з'явилася залежність від пива. Досить випивати кілька пляшок пива щодня, щоб поступово стати пивним алкоголіком. Досить відчутний почуття сп'яніння без тяжкої шкоди для організму, є тим ефектом, який цінується пивними алкоголіками найбільше. В результаті людина починає поступово звикати до постійного випивання пива, внаслідок чого доза вживання зростає й зростає прихильність до цього алкогольного напою, яка з часом стає патологічною тягою.

Основна небезпека пивного алкоголізму полягає в тому, що його дуже важко діагностувати в первинній стадії, хімічна залежність виявляється вже на тому етапі, коли лікувати його вже дуже непросто.Сімптоми пивного алкоголізму особливо не відрізняються від симптомів горілчаного або винного, єдина різниця полягає лише в уживаній напої. Залежність від пива не тільки не відволікає від вживання більш міцних алкогольних напоїв, але найчастіше провокує горілчаний алкоголізм, прискорюючи його в кілька разів.