Харківська Наркологічна клініка
«Матері проти наркотиків»

Наркологічна клініка – це спеціалізований реабілітаційний центр допомоги людям, залежним від наркотиків чи алкоголю. Успіх у галузі лікування різного роду залежностей підтверджений багаторічним досвідом роботи та ефективними результатами одужання.

Про наркологічну клініку у Харкові

Завдяки відгукам пацієнтів наша наркологічна клініка в Харкові відома не тільки в місті Харкові, а й далеко за межами нашого міста. Професіоналізм колективу та постійне підвищення кваліфікації сприяє впровадженню новітніх інноваційних методик лікування наркоманії та алкоголізму. Проте наші фахівці не поспішають використовувати в нашій роботі неперевірені авторські методики, для нас найголовніше – це безпека та здоров'я наших пацієнтів.

Наркологічне відділення реабілітаційного центру «Матері проти наркотиків» спеціалізується на реабілітації тіла та психіки пацієнтів, які потрапили у залежність від алкоголю чи наркотиків.
У комфортних стінах наркологічного відділення Центру «Матері проти наркотиків» пацієнтів повертають до нормального життя практично з того світу. Пройшовши етап медикаментозного лікування та відновлення, позбавившись фізичних мук, вони усвідомлюють, що були на волосок від смерті, що те, як вони жили, які приймали рішення, призвело їх до такого дна, практично на цвинтарі. «Всі кидають вживати алкоголь та наркотики, деяким це вдається ще за життя», - такі слова написані на плакатах у нашому відділенні наркологічного Центру. Дивлячись на них, пацієнти замислюються щодня про те, який результат на них чекає, якщо вони не зупиняться зараз.