Кодування від алкоголю

Лікар-нарколог, психотерапевт проводить кодування, блокаду алкоголізму, підшивку від алкоголізму, подальші консультації та супровід пацієнта.

 • лікування пивного алкоголізму у підлітків
 • лікування залежності молодих людей від слабоалкогольних напоїв
 • лікар-нарколог надає послуги переривання запою, протверезіння
 • лікування залежності від нікотину (авторська методика)
 • допомога при порушеннях сну, тривозі, неврозі, конфліктах, депресії
 • Лікар-нарколог надасть кваліфіковану медичну допомогу,
  медикаментозну терапію та консультації

Наші послуги:
лікування алкоголізму за відсутності бажання, лікування алкоголізму без відома пацієнта

 • консультації з родичами, батьками пацієнтів, залежних від алкоголю
 • проводиться діагностика прийому психоактивних, хімічних речовин.
 • працюють психологи, психотерапевти, соціальні педагоги з пацієнтом, це дає результат, людина повертається у тверезе, нормальне життя
 • індивідуальні та групові консультації зі співробітниками Центру, фахівцями з алкогольної залежності дають гарантію, що людина більше не вживатиме алкоголю.

Цілодобове спостереження, супроводи, контроль та спостереження за поведінкою пацієнта, це тверезий шлях молодої людини до соціуму без алкоголю.

Хімічна блокада алкоголю
Блокування алкоголю (блокада алкоголізму) – використовується препарат Дисульфірам. Наслідком застосування кодування від алкоголю є неможливість вживання алкоголю пацієнтом. Кодування проводиться з урахуванням індивідуальних, специфічних особливостей психологічного стану та особливостей організму пацієнта. Процедура проходить під контролем лікаря-нарколога, психолога, психіатра, спеціаліста з хімічної залежності. Лікар-нарколог, кожному пацієнту, пояснює зміст усієї процедури, і найголовніше це можливі наслідки вживання алкогольних напоїв. Призначається певна, специфічна дієта, індивідуально для кожного пацієнта. Препарат ніяк не впливає на роботу та обмінні процеси всього організму пацієнта. Не заважає фізіологічним процесам в організмі людини. Не впливає функції органів чи тканин, на біологічне, нове формування клітин. Чи не впливає на мозкову діяльність. Хімічна речовина, що застосовується під час кодування від алкоголізму, реагує лише на алкоголь.

Рефлекторна терапія

Проводиться психотерапевтом, спеціалістом із хімічної залежності.

Мета - вироблення рефлексів до нетерпимості та непереносимості алкоголю, його запаху, виду та смаку. Викликає гострі реакції організму на алкоголь.

Блокада алкоголіза заснована на використанні алкоблокаторів з такими способами введення

1. Таблетки – при запою, у тій стадії хвороби, коли необхідно точно та чітко утримувати препарат у крові пацієнта, постійно спостерігаючи за його станом;

2. Підшкірна імплантація, для підтримуючої терапії, профілактики зриву та попередження запоїв, після проходження лікування та реабілітації пацієнтів;

Процедура кодування від алкоголізму Харків проста та абсолютно безболісна, проходить дуже швидко. Головна умова - повна тверезість пацієнта, не менше тижня перед кодуванням від алкоголізму. Мотивацією до жвавого життя займаються співробітники нашого Центру, допомагають молодій людині не вживати алкоголю.

Лікарем-наркологом вводиться капсула препарату у підшкірну клітковину пацієнта у певному місці. Процедура відбувається під місцевою анестезією.

Тривалість дії препарату та терміни ефективності кодування залежать від дози препарату та становлять 3, 6, 12 місяців.

Застосування препарату дисульфірам
Дисульфірам – медичний препарат, який блокує перебування будь-якої кількості алкоголю в організмі людини. При цьому відбувається накопичення токсичної речовини – інтоксикація, яку виникає при прийомі навіть невеликих доз алкоголю.

При вживанні алкоголю виникає запаморочення, сильна нудота, блювання, погане самопочуття пацієнта. Це шокова терапія. Блокатори алкоголю викликають страх, відбиваючи бажання пацієнта вживати далі алкогольні напої.

У нашому Центрі використовують різні способи введення дисульфіраму, імплантація капсули, таблетки. У центрі проводиться комплексне лікування алкоголізму, з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів. З урахуванням індивідуального розвитку нервової системи пацієнта, обмінних процесів у організмі, наявності ускладнень при вживанні алкоголю. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування, який рекомендується для проходження реабілітації та соціальної адаптації. Алкоблокада підбирається відповідно до даних обстеження у лікаря-нарколога.

КОНСУЛЬТАЦІЇ АНОНІМНО, БЕЗКОШТОВНО.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

0997171541

 

 

Алкоголізм, наркоманія – це залежність від синтетичних або природних речовин, психотропних препаратів, які неадекватно впливають на психіку людини та викликають звикання на фізичному та психологічному рівні. Людей, які зловживають такими речовинами, називають алкоголіками або наркоманами. У період наркотичного сп'яніння залежна людина веде себе зухвалим чином, неадекватно ситуації і може завдати шкоди собі або оточуючим, що небезпечно для життя самого залежного та його близького оточення. Велика кількість людей, які не можуть самостійно кинути пити, “зав'язати” з наркотиками, тривалий час залишатися тверезими. Категорія таких людей потребують допомоги рідних, близьких, а також допомоги кваліфікованих фахівців, які мають позитивний і практичний досвід у вирішенні питань подолання залежної поведінки та потягу до вживання. Таку допомогу здійснює спеціалізована клініка – реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків».