Алкоголизм, Принудительное лечение алкоголизма в ХарьковеАлкоголізм, Примусове лікування алкоголізму в Харкові

Примусове лікування алкоголізму в Харкові
Алкоголізм - це хвороба, зумовлена ​​систематичним вживанням спиртних напоїв. Алкоголізм проявляється постійною потребою в сп'янінні, психічними розладами, соматичними і неврологічними порушеннями, зниженням працездатності, руйнуванням соціальних зв'язків, деградацією людини як особистості.

Повністю сформувавшись, внаслідок регулярного зловживання спиртними напоями, алкоголізм може продовжувати прогресувати і за умови подальшого утримання від алкоголю. Алкоголізму притаманні чотири основних синдроми, послідовний розвиток яких характеризує стадії розвитку хвороби.
Це синдроми зміненої реактивності, психічної залежності, фізичної залежності і наслідків хронічної інтоксикації організму. В цілому вони проявляються в зміні переносимості спиртних напоїв, відсутність захисних реакцій організму при передозуванні, амнезії, психологічному і фізичному потязі до стану сп'яніння, появі абстиненції.

Наслідки алкоголізму для психіки залежної людини можуть бути важкими і часом необоротними. Це: афективні розлади, депресії, агресивність, схильність до суїциду, галюцинації, психози, а в деяких випадках зловживання спиртними напоями може загрожувати недоумством.
Неврологічні наслідки теж досить-таки лякають: епілептиформні синдроми (з нападами), порушення координації рухів, периферичні неврити, атрофія зорового і слухового нервів.
Соматика організму питущого людини страждає від поразок серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, ендокринної системи та органів дихання. Знижується імунітет, захворюваність зростає, алкоголік вкорочує собі віку на 15-20 років.
Абстинентний синдром, так зване похмілля, проявляється в основному вегетативними розладами (різкі скачки серцево-судинного тонусу, холодний піт, сухість у роті, м'язова гіпотонія, млявість, знерухомлених, блідість, тремор рук).

лікування алкоголізму

Лікування хвороби алкоголізму проводиться в спеціалізованих медичних установах, лікарями наркологами, психіатрами і психологами.

Завданнями лікування алкоголізму є:

Зняття абстинентного синдрому
Усунення наслідків інтоксикації
Придушення тяги до спиртного
Зміна ставлення до пияцтва (психокорекційна робота)
Лікування алкоголізму на дому або в загальномедичній мережі малоефективно. При такому лікуванні можливий розвиток гострого алкогольного психозу з епілептичними нападами, які необхідно вчасно лікувати, при цьому необхідна підтримка серцево-судинної діяльності організму хворого. Найкраще здійснювати лікування алкоголізму в спеціалізованих і адаптованих під цей процес наркологічних установах. Як показує практика, найбільш успішним є лікування алкоголізму в умовах проходження реабілітації та соціальної адаптації в наркологічному центрі.
У центрі реабілітації та соціальної адаптації «Матері проти наркотиків» для усунення наркоманической симптоматики алкоголізму застосовується унікальна авторська методика, яка полягає в глобально-комплексному підході до процесу лікування хвороби залежності. Ми допомагаємо пацієнтові прийти в фізичну норму, зрозуміти і усвідомити той факт, що він хворий не тільки фізично, а й морально. Працюючи з психологом, соціальним педагогом і фахівцями з питань хімічної залежності, пацієнт приймає рішення розірвати коло залежності; згодом він розуміє і бачить те, що життя без алкоголю має переваги. В процесі реабілітації ми вчимо його розпізнавати емоційні подразники, які раніше приводили до зловживання спиртними напоями. Такий підхід до питання позбавлення від алкогольної залежності є найбільш оптимальним, про що свідчать численні позитивні відгуки від колишніх клієнтів Центру та їх рідних людей.
Алкогольна залежність досить-таки поширене явище для нашого суспільства, тому нас вже не дивують підлітки, які п'ють пиво на лавочках у парку або бомжуватого вигляду відвідувачі «разліваек». А скільки людей п'є будинку, поодинці; скільки сімей приховує факт наявності алкоголіка в сім'ї і, уникаючи розголосу, не вживають ніяких заходів для того, щоб допомогти такій людині. Багато безуспішно перепробували масу пропонованих способів лікування алкоголізму і втратили будь-яку надію на світле майбутнє.
Ніколи не варто капітулювати перед хворобою алкоголізму, треба докладати всіх зусиль з порятунку «потопаючого».

Ми Вам в цьому допоможемо!
Телефонуйте і консультуйтеся, приймайте рішення і міняйте своє життя!

лечение алкоголизма харьков

 


Лікування алкоголізму без відома хворого, деякі люди вважають цей метод, досить прийнятним способом боротьби за життя близької людини. Насправді, не знаючи особливостей і наслідків такого лікування.

Розглянемо найпоширеніші види лікування алкоголізму без відома хворого:

- Гіпноз, телепатія, магія, змови

- Завідомо неправдиві методи, засновані нібито на новітні розробки та технології виробництва лікарських засобів. І всім відоме, але зовсім неефективне лікування горезвісним 25 - м кадром

- Народні методи, нетрадиційна медицина, засновані на застосуванні різних трав і настоянок (гриб-гнойовик, єлейна сіль). В даному методі використовуються трави, які здатні придушити алкогольні отрути, викликати нудоту, блювоту, відразу до спиртного. У професійній наркології такі методики називаються умовно-рефлекторної терапією лікування алкоголізму.

Однак професійні наркологи не радять вдаватися до таких методів. Наведемо кілька вагомих аргументів такої точки зору:

Не можна без відома людини додавати йому в їжу або напої невідомі речовини.
Незрозуміло як це може відбитися на його здоров'ї.
Що одній людині допомогло, то іншому може завдати непоправної шкоди, аж до летального результату. Тому що все залежить від індивідуальних властивостей організму, який по-різному може відреагувати на один і той же «лікувальний» механізм

Практично всі речовини для лікування алкоголізму без відома хворого спрямовані на ефект відрази до прийому алкоголю. В даному випадку пропадає фізична залежність, а психологічна залишається, що загрожує рецидивом алкоголізму. Це виходить свого роду тимчасове переривання алкогольного запою на дому. Деякі вдаються до ліків для переривання запою або полегшення симптомів похмілля. Вони класифікуються за кількома типами.

Перший тип: препарати, що знімають похмільний синдром, вони усувають дискомфортні і хворобливі відчуття після прийняття спиртного. У їх число входить парацетамол, аспірин, бурштинова кислота, вітамін С.

Другий тип: препарати, які знижують тягу до алкогольних напоїв, пригнічують саме бажання пити спиртне. У європейських країнах це називається «Золотий стандарт», в Україні продається аналог - «Пропротен -100». Але, як стверджують лікарі, він показує набагато гірші результати, ніж розповідається в рекламі по телебаченню. Взагалі, приймати подібні препарати рекомендується під наглядом фахівців.

Третій тип: препарати, які викликають важку алкогольну непереносимість. Вони дуже дорогі і найголовніше, вони малоефективні. Незважаючи на те, що лікування алкоголізму без відома хворого, це небезпечний шлях, рідні хапаються за будь-який шанс допомогти близькій людині вилікуватися від алкоголізму. Не довіряючи по необізнаності лікарям і боячись розголосу. Насправді сучасна медицина далеко просунулася в напрямку наркології при лікуванні алкоголізму. Замість того, щоб самостійно, ризикуючи здоров'ям, витрачаючи даремно гроші на шарлатанів, займатися лікуванням залежного від алкоголю людини без його відома, досить звернутися до професіоналів - наркологів і дипломованим фахівцям з лікування алкоголізму. Наприклад, наш Центр реабілітації та ресоціалізації алкозалежних «Матері проти наркотиків».

Лікування алкоголізму без відома Харків

Ми застосовуємо комбінований метод лікування алкоголізму в Харкові.

Він включає в себе медикаментозний і психотерапевтичний методи.

Медикаментозний метод - це детоксикація організму (крапельниці зі спеціальним індивідуально підібраним розчином, медичні препарати для нормалізації всіх функцій організму)
Психотерапевтичний метод - це робота з професійним психологом, соціальним педагогом, фахівцями з хімічної залежності. Основна мета психокорекції - створити у людини тверду мотивацію тверезості, змінити модель поведінки, розвинути його особистісні якості, розібратися в його особистих причинах, які ведуть його до вживання алкоголю. Єдиний шлях до позбавлення від хвороби алкоголізму раз і назавжди - це комплексний підхід в лікуванні. У нашому реабілітаційному центрі представляється можливим пройти повний курс дезінтоксикації. Лікар нарколог допомагає клієнту пережити період виходу з алкогольного запою безболісно і практично без ризику будь-яких ускладнень, зняти абстинентний синдром - «пропасницю», нормалізувати сон, загальне фізичне самопочуття пацієнта. Пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом фахівців. Звичайно, багато справляються з похміллям самостійно і швидко, але більшості алкоголіків потрібна госпіталізація і проходження повної чистки організму і відновлення його життєво важливих функцій. Після проходження детоксикації пацієнту рекомендується пройти курс реабілітації в нашому Центрі, щоб в майбутньому уникнути рецидивів хвороби алкоголізму. Тому, не займайтеся самолікуванням, а особливо такої небезпечної процедурою, як лікування алкоголізму без відома хворого.
Запам'ятайте, що алкоголізм, як і

 

лечение алкоголизма принудительно в Харькове

 

Лікування алкоголізму без згоди пацієнта в Харкові

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить Ви, по-перше, ідентифікували проблему, її наявність, а по-друге, Ви вже шукаєте шляхи її вирішення, що само по собі вже заслуговує на повагу.

Чому я говорю про повагу? Я вже дуже довгий час працюю з залежними людьми і співзалежних батьками і хочу вам сказати, що визнання проблеми - це найголовніше, це вже півшляху вирішення проблеми. З наркоманами в нашому суспільстві рішення про реабілітацію залежної людини приймається куди простіше. Вживає наркотики - значить вже наркоман, проблема ясна, треба лікувати. А з алкоголіками складніше, тому що не зрозуміло де закінчується межа слов'янської душі, звичаю пити з будь-якого приводу, а де починається алкоголізм. Адже подивіться на всі боки, скільки Ви налічите непитущих людей? Так їх практично немає, а якщо говорити словами з класичного фільму: «На халяву у нас п'ють навіть непитущі і язвенники».

Лікування алкоголізму в Центрі реабілітації

"Матерії проти наркотиків"
Насправді алкоголік - це людина з патологічною одержимістю, нездатний припинити думати про вживання алкоголю. Деякі з них одержимі «позитивними» ефектами від вживання алкоголю. Їх одержимість заснована на вірі в те, що якщо алкоголь допомагав їм у минулому, він буде допомагати їм і в майбутньому (знімати стрес, веселити, робити балакучий, допомагати ховатися від проблем).

Інші навпаки, одержимі негативними аспектами. Вони пам'ятають всю біль і проблеми, викликані алкоголем. Вони озираються на своє минуле з соромом і провиною, дивляться вперед, в майбутнє з почуттям неповноцінності, безнадійності і впевненості в тому, що не в змозі впоратися з тим, що майбутнє їм несе. Алкоголік соромиться себе, але тут пам'ять повертає його в, то чарівний час, коли пара чарок алкоголю змушували ці почуття відступити, він починає свято вірити, що випивши, зможе змусити сором, провину і каяття відступити і стає одержимий пошуком алкоголю, не бачачи осіб, не бачачи перешкод. Є він - алкоголік, є мета - бажання випити, все інше не має значення. Залежність робить алкоголіка нездатним зупинитися і відмовитися від вживання. Тому медикаментозне лікування дає лише тимчасовий результат, тимчасове поліпшення фізичного стану, а психологічна залежність залишається і це лише питання дуже короткого проміжку часу, коли людина знову зап'є!

Наш реабілітаційний центр пропонує комплексне вирішення проблеми алкогольної залежності. Досвідчені лікарі-наркологи, психологи, психотерапевти нададуть всю необхідну професійну допомогу для того що - б людина знайшла себе в суспільстві, без вживання алкоголю. Ми проводимо повне відновлення фізичних і психічних якостей людини. Виробляємо мотивацію на подальшу тверезе життя. Гарантія на лікування.

 

Консультації анонімно, безкоштовно. Зателефонуйте. Ми допоможемо!

лечение больного алкоголизмомЛкування хворого на алкоголізм

Популярно про алкогольної абстиненції і лікуванні хворого на алкоголізм людини

Ми розповімо Вам про те, чим небезпечна важка алкогольна абстиненція, чому «говорять допився до білочки» і що робити в такому випадку.

Біла гарячка - народна назва важкої алкогольної абстиненції, пов'язана із зовнішнім виглядом таких хворих. Фізичні порушення обмінних процесів в організмі, пов'язані з порушеннями діяльності головного мозку викликають сильну пітливість і блідість шкіри, це супроводжується значним підвищенням температури тіла, звідси і вийшла - «біла гарячка»

Наукова назва білої гарячки - це delirium tremens (психоз з тремором)

Стан це зазвичай викликано різким зниження звичної для людини дози алкоголю в крові. Конкретний фізичний механізм виникнення даного стану до сих пір не зрозумілий медицині. Лікують виникають симптоми, які небезпечні для життя.

В цілому, не заглиблюючись в медичні нетрі, відзначимо головне: біла гарячка - це небезпечне для життя стан, який вимагає цілодобового професійного спостереження.

А тепер докладніше
Стан відміни алкоголю - в народі зване похміллям, виникає у всіх людей, у яких сформувалася фізична залежність від алкоголю. Це стан легко відрізнити від алкогольного отруєння, так як при отруєнні алкоголем, такі симптоми як слабкість, головний біль, нудота, блювота, тривога тільки посиляться при прийомі повторної дози - похмілля. У той час як більшості людей, які нібито "отруїлися" алкоголем напередодні ввечері, повторне вживання алкоголю істотно полегшить їхнє самопочуття. І те, що велика частина з них ніколи не похмелятись на ранок, не скасовує цієї простої істини: у них вже сформована фізична залежність. І швидше за все, вже повністю відсутня так званий кількісний контроль. Тобто вони випивають більше, ніж планували спочатку, і набагато більше, ніж може безпечно переробити їх організм.

При систематичному вживанні алкоголю протягом декількох років (зазвичай 3-5 років, у дорослого чоловіка), у людини може виникнути стан відміни алкоголю з білою гарячкою на похмілля. Якщо ця людина в своєму житті має залежність від будь-яких інших хімічних речовин, то термін може істотно скоротитися.

ЯК ПРАВИЛО, пережити білу гарячку ОДНОГО РАЗУ, людина відчуватиме ЦЕ СТАН ЩОРАЗУ ПРИ ВИХОДІ із запою, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО СКІЛЬКИ запій ТРИВАЄ - ТРИ ДНІ, ТРИ ТИЖНІ АБО БІЛЬШЕ.

Ризик виникнення білої гарячки на похмілля особливо великий у тих хто:
систематично вживає алкоголь протягом кількох років
знаходиться в запої
раніше переживав вже це стан
має залежність від вживання наркотиків
переживає загострення будь - якого захворювання, на тлі вживання алкоголю
Зазвичай стан білої гарячки розвивається протягом перших трьох діб після припинення вживання алкоголю. Стан характеризується цілою низкою симптомів:

підвищення температури
збудження
розширення зіниць
слухові і зорові галюцинації
стан крайньої тривоги
У деяких людей виникненню білої гарячки передують великі судомні напади, алкогольна епілепсія. Вони небезпечні тим, що хворий може травмуватися під час нападу, проковтнути мова, захлинутися блювотними масами. Якщо у людини одного разу трапився епілептичний припадок на тлі відміни алкоголю або наркотиків, то це буде повторюватися завжди.

Смерть в результаті білої гарячки за даними медиків настає у 10-30 чоловік зі ста. За позитивного результату стан проходить через 5-7 днів. Днем стан хворого поліпшується, але ввечері симптоми знову повертаються.

Як правило, людина пам'ятає свої галюцинації після того, як психоз проходить. Однак критичне ставлення до них повертається не завжди. Це робить негативний вплив на особистість людини. Наприклад, привести до виникнення стійких маячних ідей, найбільш відомою і поширеною з яких є марення «ревнощів».

Основний висновок, який як би нам хотілося, повинні зробити відвідувачі нашого сайту з цієї статті наступний:

«Біла гарячка - небезпечне для життя стан, що підлягає лікуванню в стаціонарному наркологічному центрі»

Ніколи невідомо, чи виживе хворий чи ні, при черговому нападі.
Не ризикуйте і звертатися за допомогою до фахівців